Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşyeri Uzmanı ve Hekimi Çalışma Süreleri hesabı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İşyeri Uzmanı ve Hekimi Çalışma Süreleri hesabı için hazırlanmış excel programı ektedir.

NOT : Program bilgit.com adresinden alınmıştır. Bu faydalı çalışmadan dolayı teşekkür ediyoruz.

Ekli Dosyalar:

Meril San bunu beğendi.
  2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

3. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

ben uzun süredir siteyi takip ediyorum gerçekten çok güzel bir site

4. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

emeğinize sağlık arkadaşlar faydalı bir paylaşım...

5. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Bir iş yeri hekiminin başka bir ildeki işletmede çalışmasında yasal olarak bir aykırılık var mıdır?

6. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

İşyeri hekimi OSGB ye bağlı ise başka ilde çalışamaz.OSGB nin bulunduğu ildeki firmalara hizmet vermekle yükümlüdür.Ancak bireysel İşyeri Hekimliği yapılıyorsa(bu durum değişecekti emin değilim) başka ildeki firmalarda çalışabilir.

7. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

OSGB için yönetmelikte dediğiniz gibi yazıyor hatta OSGB ler için öyle bir durumda diğer ilde de şube açmaları gerektiğini belirtiyor.Fakat bireysel çalışanlar için yazıyor mu göremedim.

8. giemsa

giemsa CMNet Üyesi

Aynı bina içerisinde 5 parçaya bölünmüş bir işyeri için tehlikeli sınıfta olduğunu varsayarsak hekim için çalışma süresi hesaplanırken
    her bir işyeri için ayrı ayrı 15 saat+(herbiri için işçi sayısı X 25dk/yıl) gibi mi hesaplayacağız yoksa hepsi için
    bir tane 15 saat +( toplam işçi sayısı X 25 dk/yıl ) şeklinde mi hesaplayacağız?
    Bu işyerlerinin işçi sayılarının 50 nin altında olması çalışma süresi hesaplanırken bize bazı faydalar sağlar mı?

İşyeri Uzmanı ve Hekimi Çalışma Süreleri hesabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eski işyeri mi yeni işyeri mi?

Merhaba arkadaşlar; Aklıma takılan bir soruyu burada tartışmak istiyorum sizlerle. Sürekli karşıma çıkıyor. Bana da aynı soruyu sorup cevap isteyen arkadaşlarım oldu. Bütün arkadaşlarıma yardımcı olması açısından yorumlarınız çok önemlidir. Cevap veren herkese teşekkürler. Soruya gelince; Daha önceden çalıştığınız firma işten ayrıldıktan uzun bir süre sonra sizi tekrar arayıp sizinle...
  2. Iş güvenliği uzmanı çalışma süreleri hesabı

İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik'e göre; [FONT=Times]İş g[FONT=Times]üvenli[FONT=Times]ği uzmanlar[FONT=Times]ın[FONT=Times]ın [FONT=Times]çal[FONT=Times]ışma s[FONT=Times]üreleri MADDE 12 [FONT=Times]– (1) [FONT=Times]İş g[FONT=Times]üvenli[FONT=Times]ği uzmanlar[FONT=Times]ı, bu Y[FONT=Times]önetmelikte belirtilen g[FONT=Times]örevlerini...
  3. 18.08.2013 iş yeri hekimi ve isg uzmanı sınav soru ve cevapları

18 Ağustos 2013 tarihinde yapılan iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanları sınav soruları ve cevapları