Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Itü 11. Endüstriyel kirlenme kontrolü sempozyumu ekk’08

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

İTÜ 11. ENDÜSTRİYEL KİRLENME KONTROLÜ SEMPOZYUMU EKK’08

buyrun; http://ifile.it/hijslz3

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Yönetici arkadaşlar sanırım linklerin süresi dolmuş . Elinde olan ayrı bir linkten paylaşabilir mi ?

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Tabii ki.

11. Endüstriyel Kirlenme Kontrolü Sempozyumu (EKK'08) bildiriler kitabını 3 bölüm halinde ekte bulabilirsiniz.

11. Endüstriyel Kirlenme Kontrolü Sempozyumu'nda çağrılı konuşmacılara ait sunumları ekte bulabilirsiniz.

İçeriği:
    • EKK'08 Sempozyum Kitabı Bölüm 1
    • EKK'08 Sempozyum Kitabı Bölüm 2
    • EKK'08 Sempozyum Kitabı Bölüm 3
    • Prof. Dr. Ahmet Samsunlu
    • Prof. Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya
    • Prof. Dr. Derin Orhon
    • Dr. Caner Zanbak

Buradan indirebilirsiniz...

5. engin1502

engin1502 Misafir

6. Eda Altınay Tekin

Eda Altınay Tekin CMNet Üyesi

7. yaaamaaan

yaaamaaan CMNet Üyesi

teşekkürler emeğinize sağlık

8. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Paylaşım için teşekkürler

9. Orhan Kaan Türk

Orhan Kaan Türk CMNet Üyesi

Ah bu paylaşımı keşke bitirme tezimi hazırlamadan önce yapsaydınız. :) Bu kitaba ulaşana kadar akla karayı seçtmiştim :(

10. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

İlk olarak Can arkadaşımız 04 Nisan 2009 tarihinde paylaşmış, sonrasında ben 09 Ocak 2010 tarihinde link yeniledim. Acaba siz ne zaman bitirme tezinizi hazırladınız? :)

11. Orhan Kaan Türk

Orhan Kaan Türk CMNet Üyesi

Tamam o zaman sizde sorun yok, ben bu siteye geç üye olmuşum ,teşekkürler :)

12. ozcanyurdunguzeli

ozcanyurdunguzeli CMNet Üyesi

Paylaşım için teşekkürler..

Itü 11. Endüstriyel kirlenme kontrolü sempozyumu ekk’08 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Endüstriyel Kirlenme " Asfalt Üretim Tesisleri VE Taş Ocakları "

Endüstriyel Kirlenme " Asfalt Üretim Tesisleri VE Taş Ocakları " hakkında makalelere ihticayım var ağırlıklı türkçe , mümkünse ingilizce olmak üzere , yardımcı olursanız sevinirim ...
  2. Endüstriyel atıksu kirlenme dersi

Kimyasal arıtmada kullanılan kimyasalların fiyatları ve tercih edilme nedenlerini hakkında döküman bulmam gerekiyor. Ayrıca gerçek bir tesisten yada makeleden farklı atıksularda kullanılmış kimyasalların dozları ve belirtilen dozların nasıl hazırladığına dair belge bulmam gerekiyor Ben bir kaç bilgi buldum fakat bunlar yetersiz:( biraz yardım çok iyi olacaktır:D
  3. Endüstriyel kirlenme

endüstriyel kirlenme dersinde un ve makarna sanayisi atıksu arıtım yöntemleri adı altında ödev konum var fakat bi kaynak bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Endüstriyel kirlenme kontrolü

Merhabalar Herkese; EKK dersi kapsamında bir endüstri tesisine gidip firmanın çevreye olan etkisi ile ilgili bir rapor hazırlamam gerekiyor. İstanbul yakınlarındaki firmalardan ulaşabileceğim çevre mühendisleri var mı acaba? Firmaların çevre mühendislerine ulaşsam sanırım derdimi daha iyi anlatmış olurum. Hele ki doğru kişilere ulaşsam daha da iyi olur :)
  5. Endüstriyel kirlenme profili ve kontrolü

Merhaba, makine ve ekipmanları üreten endüstrilere ait kirlenme profili ve kontrolü hakkında bilgi nereden bulabilirim. sektöre yönelik genel bilgi üretim prosesi deşarj standartları proses profili kirlilik profili atık araştırması yeniden kullanma ve geri dönüşüm hakkında bilgi