Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iyi bir film için sadece 4 dakika lütfen izleyin

Konu, 'Ekoloji ve Doğa' kısmında Çiğdem Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Gerçekten çok etkileyici. Çevre kirliliğinin etkileri daha somut anlatılamazdı..

3. Furkan Kargı

Furkan Kargı CMNet Üyesi

Resimler gerçek mi?

4. Fatih Özcan

Muhtemelen gerçek..

5. Fatih Özcan

Buldukça bende ekleyeceğim videolar.

Hüseyin Özçelik bunu beğendi.
  6. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

abi içler acısı resmen tahmini adamlar kendi şartlarına göre 3-5 kamyon atık toplamışlar

7. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Videolar gerçekten iyi hazırlanmış. Çok çarpıcı örnekler var !!!

8. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

firmalara verilen eğitimlerde gösterilecek bir video !!!

9. Muhammed Murat

Muhammed Murat CMNet Üyesi

10. aysuncakir

aysuncakir CMNet Üyesi

Tuğba04 bunu beğendi.
  11. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

inanılmaz birşey ya çok etkilendim çok üzüldüm :(

12. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Televizyonlara saçma sapan saatlerce reklamlar koyulacağına ara ara bu tür insanlık videoları koyulsa ne olur ki sanki?
    -Doğru , insanlık kazanır...

13. Tuğba04

Tuğba04 CMNet Üyesi

iyi bir film için sadece 4 dakika lütfen izleyin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ödevim için yardım lütfen.

İyi günler... Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...
  2. Akkuyu'da nükleer felaket?

'Akkuyu Nükleer Santrali'nde bu sabah meydana gelen kaza, Türkiye tarihinin en büyük felaketlerinden biri olarak kaydedildi.' NTV hava durumu sunucusu ve yüksek meteroloji mühendisi Gökhan Abur'un, Akkuyu'daki kazanın etkilerini anlatıyor. Videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.. Sen de biliyorsun ki, böyle bir kaza, bundan 2 ay önce Japonya'da yaşandı ve benzer bir cümle o kaza için de...
  3. Katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var doğu anadolu bölgesi için yardım lütfen

Ağrı kars ve erzincan illeri için oluşturağım bir katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var acaba taşıma ile üçü için bir saha oluşturmak yeterli olurmu yoksa ayrı ayrı sahamı oluşturmak gerekir?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
  4. Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı,

Merhaba, öncelikle soruma cevap verecek üstadlara şimdiden teşekkür ederim.. Yıllardır kuruyemişçilerin artıklarını değerlendiren bir işim var, kütahya gediz organize sanayide 23 dönüm arazim var, yer açısından ve işlenmiş ürünü satış açısından çok imkanım var. Bir gıda geridönüşüm tesisi kurmak istiyorum, bu konuda nelerin gerekli olduğunu ve mevzuatı nereden bulabilirim?? Şimdiden...