Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iyi çeviri yapabilen sitelerin linkini paylaşırmısınız

Konu, 'Çevre Mühendisi kimdir ? Ne iş yapar?' kısmında Bayram Yolcu tarafından paylaşıldı.

 1. Bayram Yolcu

  Bayram Yolcu CMNet Üyesi

  Kendi alanımızla ilgili çeviri yapmam gerekiyor. Bu yönde güvendiğiniz siteler varsa link paylaşımı yapabilir misiniz? Cümle çevirilerinde mümkün oldugu kadar kullandıgınız ve güvendiğiniz siteler olsun.
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Düzgün çeviri yapan site yok maalesef..
   
Iyi çeviri yapabilen sitelerin linkini paylaşırmısınız konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çeviri grubu çalışmaları

  Merhaba arkadaşlar , meslektaşlar Cevremuhendisleri.net maceramız uzun bir zaman önce başladı ve Sayın Fatih Özcan sayesinde mesleğimizin gelişimi ve geleceği için bizlere öncü oldu. Artık bizimde biraz rol alma zamanımızın geldiğini hepimiz biliyoruz.Sorumluluğunu almış olduğum çeviri grubu mesleğimizdeki Türkçe kaynak yetersizliğini gidermek üzere oluşturulmuştur. İlk hedefimiz İngilizce...
 2. Çeviri Firması

  bitirme tezime yardımcı olabilecek bir kaç tane tez var elimde fakat İngilizce. bunları çevirmem çok fazla vakit alıyor ve bunu için fazla yeterli olduğumu da düşünmüyorum. Acaba önerebileceğiniz çeviri firmaları var mı bana yardımcı olabilecek?
 3. İngilizce çeviri yardım.

  Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat çeviri yaparken bir yerde takıldım. endüstriyel atık suların arıtımında "polished effluent" diye bir terimle karşılaştım. mesleki açıdan tam karşılığı nedir acaba? ben bir türlü uygun çeviriyi sağlayamadım. şimdiden teşekkürler.