Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izgara tasarımı

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında lady tarafından paylaşıldı.

1. lady

lady CMNet Üyesi

elimde ızgara tasarımı ve kum tutucu ile ilgili dosya olan varsa atabilir mi?

Izgara tasarımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arıtma tesisi tasarımı 1.2

Arkadaşlar üniversitede bitirme tezi olarak hazırladığım projeyi burada sizlerle paylaşmak istedim. Program Dikdörtgensel Çökeltim Havuzu ile Havalandırma Havuzu tasarımı için yazılmıştır. Programın kullanımı ile ilgili bilgiyi program ana menüsündeki Yardım (F1) kısmında bulabilirsiniz. ÖNEMLİ.!! Bu program Visual Basic 6.0 ile 2006 yılında yazılmıştır. O zamanlar Windows Vista daha...
  2. İnce Izgara Hesabı

mrb arkadaşlar Atıksularda ince ızgaradan ne kadar su geçtiğini nasıl hesaplarım acaba _??? ilginiz için şimdiden tşk eder Saygılar sunuyorum:)))
  3. Biyolojik arıtma sepet ızgara atıklar

Arkadaşlar biyolojik terfi tankımızdaki sepet ızgaranın tutmuş olduğu katı atıkları evsel atık olarak mı bertaraf edeceğiz. Atık kodlarına baktım ama göremedim. Yardımcı olurmusunuz
  4. Sıvı toplama haznesi (ızgara tava)

Merhaba, Atık alanında atık akü/yağ için ızgara tava kullanan arkadaşımız var mı?
  5. Izgara tasarımı ve kanal yükseliği

merhaba arkadaşlar , ızgara tasarımı ve konulacak olan dikdörtgen kesitli kanalın yükseliğini nasıl bulabiliriz elinde dosya olan varsa paylaşabilirmi?