• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izin başvurusunda e imza hatası

Hamza Ay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Enva Mühendislik
Arkadaşlar izinlisans sitesinde javanın yüklememizi istediği sürümleri kurdum. Güncellenmeyi kaldırdım. Java güvenli siteler listesine de ekledim siteyi. Sonrasında imza aşamasında eklenti hatası veriyor. Bunu nasıl çözeriz bilgisi olan yada çözüme ulaşmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

e-imza aldığınız firmaya ulaşın. uzaktan bağlantı yapıp bilgisayarınıza javayı kuruyorlar

@bhb
firmaya ulaştım sıkıntı orda değil ki izin başvurusu yapıcam ınternet explorerdan java ile ilgili bir sürümü yüklememizi istiyor yapıyorum herşeyi en sonunda hata veriyor yine.

E-imzayı geç ben mobil imza kullanıyorum aynı hatayı alıyorum.
1.png 1.png

23 ünde izin başvurusu dolacak ne yapacam bilmiyorum valla hata bildirimi de yaptım bakalım ne olacak halimiz

Hem o şekilde hemd e hata bildirmi ne attım mail dediğin gibi görcez bakalım ne olacak. Sistemine kadar herşeyi berbat bakanlığın

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne usb ile gidin, belgelerinizi oradan bir sefere mahsus rica edin, yükleyin. onların pc sinin özelliklerine bakın muhtemelen Windows 7, Explorer 11 ve (32 bit) javanın 7u60x86 kullanıyorlardır. işyerinizdeki bilgisayarı o hale getirin :) bu arada java eski sürüm olduğundan sürekli güncelleme isteyecek ve hata verecek siz bu seferlik çalıştır diye diye ilerleyin.

Aslında başlı başına bu Explorer'dan kurtulmaları lazım. Bakanlık bir Browser yazdırabilse ve sistemini onunla entegre etse bütün sorun kalkacakta niye zorluyorlar anlamıyorum.

E imzayı aldığım firmadaki görevli bilgisayarıma şu programı yükledi : Maxthon Cloud Browser. Sonrasında sorunum çözüldü.:mzkdnlmk::mzkdnlmk: