Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izin lisan ek kapasamı sorunu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında F.Kansu tarafından paylaşıldı.

1. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

yeni sözleşme yapıtıgım firmamı ek kapsamında neye dahil edeceğimi bilemedim.... ve sizlerden yardım istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

kapasite raporunda : küvet ve düş teknesi imlatı yapmakta oldugu yazıyor.

ayrıca raporda tüketilen maddeler ise : AKRİLİK - POLYESTER - ELYAF

BEN BU FİRMAYI EK KAPSAMINDA NE OLARAK KAYITEDECEM

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Izin lisan ek kapasamı sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-izin kaydet sorunu

e-izin sisteminde izin başvurusunda dosyayı imzalıyorum kaydet komutundan sonra işletim sistemi bekletiyor ve hata veriyor. sorun nasıl çözülür. teşekkürler.
  2. Çevre izin ve lisanslarında sistem sorunu

2012 ile birlikte sistem sorunu hala devam ediyor.Tam 16 gündür sisteme protokol dahi yükleyemiyorum devamlı hata veriyor Bakanlıktakilere ulaşamıyorum mailllere de cevap vermiyorlar ulaşabildiklerim ise bilgilendirme yapmıyor,bu sorun daha ne kadar devam edecek bu konuda bilgisi olan var mı?
  3. Çbs sorunu

merhabalar; Danışmanlık firması olarak hizmet veriyoruz. ÇBS'de sorunumuz var. İl müdürlüğünün ÇBS'de kayıtlı değiliz. Ancak ''yeni kayıt'' deyip bizi eklediklerinde firma bilgilerimiz çıkıyor. o yüzden bizi silip tekrar kayıt da yapamıyorlar;zira kayıtlıyız. ama memur ÇBS'yi açıyor bizim firma yine yok. sorun nedir anlamadılar. bakanlık da telefonları açmıyor. biz kendimiz ÇBSye giriyoruz....
  4. Izin lisans yazılımı belge görüntüleme sorunu

Arkadaşlar bir süredir GFB - İzin belgelerini, taahhütnameyi veya eksiklik belgelerini görüntülebileceğim ekranla ilgili sıkıntı yaşıyorum. Win 7 kullanıyorum ve geçenlerde format attım. Ondan sonra oldu bu sorun. Java son sürüm, Flash son sürüm ( format öncesinde olduğu gibi ) Mozilla ile giriyordum genelde ancak şimdi belge görüntüleme linkleri aktif değil. Üzerine tıklanılmıyor. Sayfayı...
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...