Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izin lisans yazılımı belge görüntüleme sorunu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar bir süredir GFB - İzin belgelerini, taahhütnameyi veya eksiklik belgelerini görüntülebileceğim ekranla ilgili sıkıntı yaşıyorum.
    Win 7 kullanıyorum ve geçenlerde format attım. Ondan sonra oldu bu sorun.
    Java son sürüm, Flash son sürüm ( format öncesinde olduğu gibi )

Mozilla ile giriyordum genelde ancak şimdi belge görüntüleme linkleri aktif değil. Üzerine tıklanılmıyor. Sayfayı uzaklaştır yapınca tıklanabiliyor :) Onda da yazılar çok küçük kalıyor.
    Internet Explorer ile ise tesisi seçtikten sonra o altta açılması gereken başvuru ekranı hiç açılmıyor.

Bu sorunu çok eskiden de yaşamıştım, bir şekilde çözmüştüm ama çözümünü hatırlamıyorum. Bilgisi / fikri olan arkadaşımız var mı acaba ? Sizde böyle bir sıkıntı var mı ?

2. Tansel Özçelik

Tansel Özçelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Java surumunuz 6.0.24 olucak daha sonra http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar bu adresden dıgıtal ımza setup u ındırceksınız sonra yukluyceksınız.
    JAva nızı sıldıkden sonra asagıdakı lınkden dogru sürümü 4.madde den ındırebılırsınız.
    http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/EImzaBilgi.aspx

Izin lisans yazılımı belge görüntüleme sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-izin kaydet sorunu

e-izin sisteminde izin başvurusunda dosyayı imzalıyorum kaydet komutundan sonra işletim sistemi bekletiyor ve hata veriyor. sorun nasıl çözülür. teşekkürler.
  2. Belge Görüntüleme

Merhaba Arkadaşlar, Ben bir TAT tesisinde çevre görevlisi olarak çalışmaktayım ve tesisin lisans işlemlerini tamamladım. Sistemimde "Kabul Edildi" şeklinde görüntülenen lisans başvurumda belgeyi görüntülemek için tıklıyorum fakat sadece İl Çevrede imza sahibi kişinin adının yazılı olduğu bir bölüm görüntüleniyor, lisans belgemi görüntüleyemiyorum. Benzer sorunu yaşayanlar var mı yada...
  3. Izin lisan ek kapasamı sorunu

yeni sözleşme yapıtıgım firmamı ek kapsamında neye dahil edeceğimi bilemedim.... ve sizlerden yardım istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. kapasite raporunda : küvet ve düş teknesi imlatı yapmakta oldugu yazıyor. ayrıca raporda tüketilen maddeler ise : AKRİLİK - POLYESTER - ELYAF BEN BU FİRMAYI EK KAPSAMINDA NE OLARAK KAYITEDECEM YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  4. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...
  5. Çevre izin ve lisans belge ücretleri

Vatana Millete Hayırlı Olsun:)