Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izin ve acil eylem ve müdahale planına imza atma yetkisi kimde?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında gökhaneğrkaya tarafından paylaşıldı.

1. gökhaneğrkaya

gökhaneğrkaya CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba;
    lisans yönetmeliği kapsamında hazırlanmış olan acil eylem ve müdahale planına imza atması gerekn kim?danışmanı olduğum plastik geri dönüşm fırmasının acıl eylem planını hazırladım ve tesıste 50 kısının altında calısan var?ımzayı kendım atabılırmıyım yada kımın atması gereklı.simdıden cok teskkurler

2. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Cevap: izin ve acil eylem ve müdahale planına imza atma yetkisi kimde?

hazırlayan olarak siz onaylayan olarak işletme sahibi atarsa sorun çıkmıyor.

3. gökhaneğrkaya

gökhaneğrkaya CMNet Üyesi

Cevap: izin ve acil eylem ve müdahale planına imza atma yetkisi kimde?

Teşekkürler Dilek Hanım..

izin ve acil eylem ve müdahale planına imza atma yetkisi kimde? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İmza yetkisi

Bu konuda biraz bilgi paylaşımı yapmalıyız bence. Çevre Mühendisi olarak mezun olduktan sonra neyle ilgili bir imza yetkimiz var ? Ne yapınca neyle ilgili bir yetkimiz daha oluyor vs ? Yani atıyorum bugün benim bildiğim kadarıyla bir Elektrik-Elektronik Mühendisi bazı seçmeli dersleri alınca Elektrik Mühendisinin imza yetkisine sahip olabiliyor. Bizde durum nedir ? İmza yetkisi nerelerde...
  2. Bir çevre mühendisi imza yetkisi nasıl kazanır.

Çevre mühendisi diploması aldık. hemen imza yetkimiz olmuyor sanırım hangi süreçler sonucu imza yetkisine sahip oluyoruz illa belirli bir süre çalışmamız mı gerekiyor yoksa belirli bir ücret veya sınav sonucu mu bu imza yetkisini alabiliyormuyuz? imza yetkisi mesela ÇED raporlarına yada gerekli izin belgelerine onay için....
  3. Acil Müdahale Planı

Arkadaşlar acil müdahale planını hangi tesisler hazırlamak zorunda . ek1 ve ek2 ye giren bütün tesisler acil durum planı hazırlamak zorundamı.
  4. 5 adet proje onay dosyasına imza atma

İyi akşamlar, 5 adet AAT proje onay dosyasına imza attım ve projeler onaylandı. Ben bu konulardan pek anlamıyorum şimdi sistemde ben koordinatör mü oluyorum ? Bana bir katkı sağlıyor mu ?