Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izin ve lisans eğitimi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

  1. WalkMan

    WalkMan CMNet Üyesi

    Gidecek olanlarımız vardır. Kimler gidiyor ve/veya şu an kimler ilk eğitim için orada bulunuyor ?
     
  2. Can Avşar

    Can Avşar Genel Yönetici

    başvuru yapmadım ama fırsatım olursa 1 gününe katılabilirim...
     
  3. Uğur B.

    Uğur B. CMNet Üyesi

    ben gitmeyi düşünüyorum ama karar vermedim
     
Izin ve lisans eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İzin Lisans

    http://www.izinlisans.cob.gov.tr/ Arkadaşlar siteye kaç gündür giremiyorum. Girebilen var mı ?
  2. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

    Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  3. izin lisans

    arkadaşlar işletmiş olduğum endüstriyel atıksu arıtma tesisinin 1000m³/gün olan kapasitesi 2500m³/gün e yükseldiği için çevre il mudurlüğü deşarj iznimizi yenilememizi istedi.deşarj iznini yenilemek için neler yapmam gerekiyor.bilen en baştan anlatabilirmi.ayrıca lisans için de başvurmamız gerekiyormu? teşekkur ederim.
  4. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

    Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

    Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...