Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izin ve lisanslar-kullanıcı kodu ve şifre problemi...

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Olgaç Sürmelihindi tarafından paylaşıldı.

1. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Arkadaşlar kullanıcı kodu ve şifresinde hata yaşayanlar veya unutmuş olanlar aşağıdaki yazıyı yazarak izinlisans@csb.gov.tr adresine mail atabilirler.

Konu: Kullanıcı kodu ve şifre.
    Sayın Yetkili,
    .......... tc kimlik numaralı ..........( İsim ve soy isminizi yazın) olarak bakanlığınıza ............@hotmail.com mail adresi ile kaydımı yapmıştım ancak kullanıcı adımı ve şifremi unuttum.
    Bakanlığın izin lisans sistemine girip mail adresime kullanıcı kodu ve şifrenin gönderilmesini talep ettiğimde ise ekteki hatayı almaktayım.
    Kullanıcı adı ve şifresinin alabilmem hususunda yardımcı olmanızı ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Not: Hatanın içerdiği ekran görüntüsü ile birlikte mail atın ve tekrar size dönüş sağlıyorlar.

İyi çalışmalar.

Ferhat Bağaç ve Özgür Sarıbaş bunu beğendi.
  2. Olgaç Sürmelihindi

Allah rızası için paylaştım:)

abakkoç, Tunç Bozkurt ve Melih Coşar bunu beğendi.
  3. Allah razı olsun o zman

Olgaç Sürmelihindi bunu beğendi.
  4. Olgaç Sürmelihindi

Bir şey değil amaç bilgi vermek ve hep birlikte bilgi paylaşımı oldukça değerlerde kazanılır:)

c_e_ ve Melih Coşar bunu beğendi.
  5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

6. Mesut Atıcı

Mesut Atıcı CMNet Üyesi

Merhaba,

izin lisans sayfasından çevre görevlisi olarak girmeye çalıştığımda karşılaştığım uyarı ekranında;

Dikkat Kullanıcı Aktif değil diyerek sisteme girişime izin vermemektedir. Son bakım faaliyetlerinden sonra oldu bu durum.

Bu konuda ne yapmam gereklidir? Böyle bir ekranla karşılaştınız mı?

Teşekkürler,