• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izin ve lisanslar-kullanıcı kodu ve şifre problemi...

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Arkadaşlar kullanıcı kodu ve şifresinde hata yaşayanlar veya unutmuş olanlar aşağıdaki yazıyı yazarak izinlisans@csb.gov.tr adresine mail atabilirler.

Konu: Kullanıcı kodu ve şifre.
Sayın Yetkili,
.......... tc kimlik numaralı ..........( İsim ve soy isminizi yazın) olarak bakanlığınıza ............@hotmail.com mail adresi ile kaydımı yapmıştım ancak kullanıcı adımı ve şifremi unuttum.
Bakanlığın izin lisans sistemine girip mail adresime kullanıcı kodu ve şifrenin gönderilmesini talep ettiğimde ise ekteki hatayı almaktayım.
Kullanıcı adı ve şifresinin alabilmem hususunda yardımcı olmanızı ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Not: Hatanın içerdiği ekran görüntüsü ile birlikte mail atın ve tekrar size dönüş sağlıyorlar.

İyi çalışmalar.

Merhaba,

izin lisans sayfasından çevre görevlisi olarak girmeye çalıştığımda karşılaştığım uyarı ekranında;

Dikkat Kullanıcı Aktif değil diyerek sisteme girişime izin vermemektedir. Son bakım faaliyetlerinden sonra oldu bu durum.

Bu konuda ne yapmam gereklidir? Böyle bir ekranla karşılaştınız mı?

Teşekkürler,