Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izinlisans kayıt

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Veysel Söyler tarafından paylaşıldı.

1. Veysel Söyler

Veysel Söyler CMNet Üyesi

merhabalar iyi günler ;
    Şu anda çalışmış olduğum şirkete kendimi nasıl çevre mühendisi olarak kayıt ettirebilirim yapılan yönlendirmelerle işletme protokülünden çalışmış olduğum tesisi seçtim en sonunda işe giriş belgesi istedi onuda yükledim patronumun ismide vardı mobil imza ile onuda imzaladım ama hala bi sonuç yok hep uyarı alıyorum tesis adına yetkiniz bulunmamaktadır diye önceden kaydını yapan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba .. !

Izinlisans kayıt konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tesis kayıt

Arkadaşlar Tesis kayıt sayfasında cevre.cob.gov.tr yazısı çıktığından sonra sıfırdan tesis kaydeden var mı? Yeni aşamalar neler? Eskiden tesisle protokol yapmadan önce tesis kayıt ediyorduk. Şimdi öle bir seçenek bulamadım. Tesisle protokol yap kısmından ise de il ilçe belirtmeme rağmen herhangi bir sonuç getirmedi ekranıma. Bilgisi olan var mı? Teşekkürler
  2. Hatalı Kayıt

Merhaba arkadaşlar. Biz yanlışlıkla tesisi kaydederken protokol dosyasına firmayla yaptığımız sözleşme yerine vekaletnameyi kaydetmişiz. Bu herhangi bir sorun yaratır mı? Yaratırsa nasıl düzeltecez?
  3. izinlisans sistemi hakkında.

osb bünyesinde çevre görevlisi olarak işe başladım. Kendimi sisteme osbnin çevre görevlisi olarak atama işlemini nasıl yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. GFB ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesi Hk.

Arkadaşlar; Geçici Faaliyet Belgesi ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesini aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz. Geçici Faaliyet Belgesi Alan Firmalar: http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetGFBSorgula.aspx İzin Lisans Belgesi Alan Firmalar; http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetIzinLisansSorgula.aspx İyi Çalışmalar dilerim.
  5. GFB ve İzinlisans Belgesi Yenilenmesi Hk. (Firma ve Ünvan Değişikliği)

Arkadaşlar Danışmanlık firmanızın yada GFB almış tesisin (başka firmaya devri gibi) hem ünvan hemde vergi nosu değişikliği varsa bu değişiklik öncelikle vergi dairesinden yapılır, yeni ticaret sicil gazetesi alınır. Daha sonra başvurusu yenilenmesi için İzinlisans Dairesi'ne resmi yazı ile müracaat edilir. İzinlisans belgesi alan tesis içinde Çevre Görevlisi kullanıcısı ile e-izin sistemine...