Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir atıksu arıtma tesisleri

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında fingolfin tarafından paylaşıldı.

1. fingolfin

fingolfin CMNet Üyesi

Dokuz eylül ünversite öğrenciyim. İzmirin herhangi bir atıksu arıtma tesisinin akım şeması paylaşabilir misiniz?

2. Onur Tekin

Onur Tekin CMNet Üyesi

fingolfin ben kuzey bölgesi çiğli ileri biyolojik atıksu arıtma tesisinde staj yaptım en kısa zamanda şemayı upload edip linki paylaşırım

izmir atıksu arıtma tesisleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Izmir atıksu arıtma sistemi

İzmir Atıksu Arıtma Sistemi detaylı olarak anlatılmaktadır...
  2. Türkiyedeki mevcut atıksu arıtma tesisleri

Merhaba arkadaşlar, Türkiyede, özellikle sivas, tekirdağ illerindeki il ve ilçelerdeki belediyelerin atıksu arıtma tesisini gösteren, kaç kişilik olduğu, arıtma tesisi kapasitesi, arıtılan su kapasitesi, arıtma tekniği, vs. bilgilerini içeren tablosu olan arkadaşlar varsa, lütfen paylaşabilir mi? Veya link verebilir mi? Bakanlık, il- ilçe belediyelerinin sitelerinde bulamadım, varsa da...
  3. Atıksu Alan Arıtma Tesisleri

İç Anadolu Bölgesinde Lisanslı Kimyasal Atıksu Alan arıtma tesisi bilen varmı.
  4. Atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi

Arkadaşlar bildiğiniz üzere, Çevre Bilgi Sistemi altında Atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi mevcut. Bu sistem üzerinden atıksu üreten tesislerin (belediye, OSB, Münferit Sanayi vb.) sisteme atıksu ile ilgili verilerini girmesi gerekiyor. Bizim danışmanlığını yapmış olduğumuz bazı firmalar OSB içerisinde, OSB içerisinde olan firmalar bu veri girişini yapmak durumunda mı? Çünkü OSB...