Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Cansu Bağ tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,

CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir olarak ben konuyu burada paylaşmak istiyorum.
    İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe katılabilir. Uygun yer ve tarih için düşüncelerinizi bu konu altında paylaşmanızı rica ederim.
    Etkinlik fotoğraflarımızı da buradan paylaşıp diğer illerimizi de bu konuda aktif hale getirebiliriz.

Şimdiden teşekkür ederim.

2. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Cansu Hanım merhabalar,

CMNet buluşmalarını İzmir'de başlatabiliriz. Zaten büyük bir çoğunluk çalıştığı için haftasonu yapılabilir böyle bir organizasyon. Öncelikle konuyu aktif tutarak kimlerin katılabileceğini tespit etmeye çalışırız. Daha sonra da tarih, yer derken güzel bir toplantı gerçekleştirebiliriz.

Ben normalde Manisa'dayım fakat ekstra bir problem çıkmadığı sürece İzmir'e gelmekte sorun yaşamam. Buradan da getiririm birilerini.. ;) Sadece şahsi bir ricada bulunmak istiyorum; 15 ve 22 Haziran sonrasında olsun lütfen.. :srnsml:

Yer konusunda çok fazla bir faydam olmaz diye düşünüyorum ama yine de işbirliği içinde güzel bir çalışma yapabiliriz bence; elimden gelen ne varsa yardımcı olmaya çalışırım..

Cigmed ve Cansu Bağ bunu beğendi.
  3. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Guzel bir etkinlik olacagini dusunuyorum.
    Tarih olarak Haziran ayi sonlarina dogru benim acimdan da uygun olur.
    Gorusler paylasilirsa ortak bir tarihte bulusabilecegimizi dusunuyorum.
    Dunya Cevre Gununuzu kutlar iyi gunler dilerim.

Ezgi Karabulut ve Cansu Bağ bunu beğendi.
  4. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

merhaba ben çanakkalede çalışıyorum ama ailem izmirde ikamet ediyor. bu nedenle sık sık gidip geliyorum. uygun bir tarihte özelliklede haftasonu olursa etkinliğe katılmaktan memnuniyet duyarım :)

Cansu Bağ bunu beğendi.
  5. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Haziranın son haftası yapılabilir,
    mekan olarak herkesin rahatça ulaşım sağlayabileceği Alsancak uygun mudur?
    Alsancak' ta bir mekan var. Resmi websitesi yok ama internetten inceleyebilmeniz için linkinini aşağıda paylaştım.
    Fransız kültür merkezi bahçesinde La Cigale diye bir restoran.

http://www.neredekal.com/cafe-la-cigale/

Restoran için kişi sayısını belirledikten sonra rezervasyon yaptırmamız gerekecektir.

Daha farklı önerisi olan varsa buradan paylaşabilir.

Tijen Canişcioğlu ve Melis Kara bunu beğendi.
  6. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

temmuz başı gibi olsa nasıl olur :)

6 yada 7 temmuz nasıl sizce?

7. Fatma Gül Es

Benim için Haziran ayının son haftası da Temmuzun ilk haftası da uygundur. O tarihlerde engeli olan başka arkadaşlarımız var ise onlar da fikirlerini belirtirlerse kesinleştirebiliriz tarihi.

Yer konusuna gelince; Cansu Hanım verdiğiniz linkten gördüğüm kadarıyla hoş bir yere benziyor. Ki Alsancak'da ulaşım açısından sıkıntı yaşanmaz herhalde.

8. Yaşar Gurer

Yaşar Gurer CMNet Üyesi

evet izmir dikili güzel fikir bende sizlerleyim

9. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

Toplama kampı gibi maşallah yoldan tuttuğumu getiririm der gibi :) Beni getirebilirsin yanında :) Pazar günü herzaman olabilir sen ne işin var bu hafta sonu merak ettim bak şimdi :)

10. Fatma Gül Es

Sizin zaten itiraz etme şansınız yok Serdar Bey, kendinizi hazırlayın derim ben :) 15 Haziranda da isgforum toplantısına katılmaya çalışacağım, size de tavsiye ederim ;)

11. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Ortak bir tarih belirleyelim. Mekan konusunda da tekrar konuşuruz.
    Alsancak ulaşım açısından en rahat yerlerden biri. Fatma Gül ES Hanım, Manisa' dan geleceğiniz için yönlendirme konusunda size yardımcı olabilirim. Temmuzun ilk haftasonu diyorum ben o zaman.

12. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Temmuzun ilk hafta sonu benim için uygundur;)

13. Fatma Gül Es

Memnun olurum Cansu Hanım.

Bir itiraz gelmezse Temmuzun ilk haftası diyelim öyleyse, benim için de bir sakıncası yok.

Melis Kara bunu beğendi.
  14. Özge Kılıç

Özge Kılıç CMNet Üyesi

pazar yaparsanız benimde aydından katılmam rahat olur

Fatma Gül Es bunu beğendi.
  15. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

Pazar olduğu takdirde her tarihte gelebilirim;)

16. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

o zaman 7 temmuz pazar günü yaparsak katılım daha yüksek olur bence :)

17. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Tamam, tarihi belirledik.
    7 Temmuz pazar günü buluşuyoruz arkadaşlar.

18. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

19. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bende izin tarihlerimi ayarlamaya çalışıyorum fakat muhtemelen 7 temmuza geç olur bana.

20. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hadi bakalım İzmir'den güzel bir organizasyon bekliyoruz :)

E-mail mi yollasak ne yapsak belki hala görmeyen üyelerimiz vardır bu konuyu..

Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ankara veya yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor.

Selamlar arkadaşlar. CMNET'teki buluşma duyurusu hepimizin malumu biliyorsunuz. O yüzden biz de Ankara'da bir buluşma yapalım diyoruz. Ankara'da "Çapuling" yapan veya yapmayan herkes davetlidir;) Önerileri alalım buraya:)
  2. Ankara'da bulunan CMNET üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay diyip bırakıyorum :)
  3. Ankara'da cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar 7 Temmuz 2013 tarihi saat 19:00'da Ankara'da toplanıyoruz. "Ben de geliyorum bu buluşmaya" diyenler parmak kaldırsın :) Not: Buluşma tarihine yakın kişi sayısı belli olunca mekan bildirimi de buradan ilan edilecektir. Şimdilik Kızılay Dost CD önü diyip bırakıyorum :)
  4. Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir grubu olarak çok güzel ve kalabalık bir etkinlik düzenleyerek, sanal ortamda yardımlaştığımız meslektaşlarımızla bir araya geliyoruz. İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe davetlidir. Yalnız...
  5. [18/08/2013] ankara'daki cmnet üyeleri buluşuyor

Arkadaşlar, buluşmanın İzmir etkinliği ile çakışmaması için buluşma tarihini 18 Ağustos'a almış bulunmaktayım. Yer : Aylak Madam (Batıkentten metro'ya binin, son durak Kızılayda inin. Yüksel Caddesi çıkışından çıkın Aba Piknik'ten sola dönün. Karşılıklı Dost Kitabevi ve Dost CD dükkanlarını göreceksiniz. İşte ben de Dost CD'nin önünde CMNET kağıdı ile bekliyor olacağım) iletşim : Melih Türkay...