• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izmir'de ya da yakın çevresinde ikamet eden cmnet üyeleri buluşuyor

Cansu Bağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
DYO BOYA FABRİKALARI
Arkadaşlar Merhaba,

CMNet yönetim duyuruları olarak geçtiğimiz günlerde il il, görüşüp kaynaşma adına bir öneride bulundu. Bence çok da güzel bir öneriydi. İzmir olarak ben konuyu burada paylaşmak istiyorum.
İzmir ve çevresinde ikamet eden ya da yolu o tarihlerde İzmir' den geçen bütün üyelerimiz etkinliğe katılabilir. Uygun yer ve tarih için düşüncelerinizi bu konu altında paylaşmanızı rica ederim.
Etkinlik fotoğraflarımızı da buradan paylaşıp diğer illerimizi de bu konuda aktif hale getirebiliriz.

Şimdiden teşekkür ederim.

Cansu Hanım merhabalar,

CMNet buluşmalarını İzmir'de başlatabiliriz. Zaten büyük bir çoğunluk çalıştığı için haftasonu yapılabilir böyle bir organizasyon. Öncelikle konuyu aktif tutarak kimlerin katılabileceğini tespit etmeye çalışırız. Daha sonra da tarih, yer derken güzel bir toplantı gerçekleştirebiliriz.

Ben normalde Manisa'dayım fakat ekstra bir problem çıkmadığı sürece İzmir'e gelmekte sorun yaşamam. Buradan da getiririm birilerini.. ;) Sadece şahsi bir ricada bulunmak istiyorum; 15 ve 22 Haziran sonrasında olsun lütfen.. :srnsml:

Yer konusunda çok fazla bir faydam olmaz diye düşünüyorum ama yine de işbirliği içinde güzel bir çalışma yapabiliriz bence; elimden gelen ne varsa yardımcı olmaya çalışırım..

Merhaba,
Guzel bir etkinlik olacagini dusunuyorum.
Tarih olarak Haziran ayi sonlarina dogru benim acimdan da uygun olur.
Gorusler paylasilirsa ortak bir tarihte bulusabilecegimizi dusunuyorum.
Dunya Cevre Gununuzu kutlar iyi gunler dilerim.

merhaba ben çanakkalede çalışıyorum ama ailem izmirde ikamet ediyor. bu nedenle sık sık gidip geliyorum. uygun bir tarihte özelliklede haftasonu olursa etkinliğe katılmaktan memnuniyet duyarım :)

Haziranın son haftası yapılabilir,
mekan olarak herkesin rahatça ulaşım sağlayabileceği Alsancak uygun mudur?
Alsancak' ta bir mekan var. Resmi websitesi yok ama internetten inceleyebilmeniz için linkinini aşağıda paylaştım.
Fransız kültür merkezi bahçesinde La Cigale diye bir restoran.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Restoran için kişi sayısını belirledikten sonra rezervasyon yaptırmamız gerekecektir.

Daha farklı önerisi olan varsa buradan paylaşabilir.

Benim için Haziran ayının son haftası da Temmuzun ilk haftası da uygundur. O tarihlerde engeli olan başka arkadaşlarımız var ise onlar da fikirlerini belirtirlerse kesinleştirebiliriz tarihi.

Yer konusuna gelince; Cansu Hanım verdiğiniz linkten gördüğüm kadarıyla hoş bir yere benziyor. Ki Alsancak'da ulaşım açısından sıkıntı yaşanmaz herhalde.

@Fatma Gül ES

Toplama kampı gibi maşallah yoldan tuttuğumu getiririm der gibi :) Beni getirebilirsin yanında :) Pazar günü herzaman olabilir sen ne işin var bu hafta sonu merak ettim bak şimdi :)

@serdaralkan

Sizin zaten itiraz etme şansınız yok Serdar Bey, kendinizi hazırlayın derim ben :) 15 Haziranda da isgforum toplantısına katılmaya çalışacağım, size de tavsiye ederim ;)

Ortak bir tarih belirleyelim. Mekan konusunda da tekrar konuşuruz.
Alsancak ulaşım açısından en rahat yerlerden biri. Fatma Gül ES Hanım, Manisa' dan geleceğiniz için yönlendirme konusunda size yardımcı olabilirim. Temmuzun ilk haftasonu diyorum ben o zaman.