Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izocam atıkları

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Kenan Atalar tarafından paylaşıldı.

1. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

çatı tadilatı sonrası çıkan izocam yünü atığı için en uygun atık kodu nedir arkadaşlar

2. ceren123

ceren123 CMNet Üyesi

3. Evrem Yeşil

Evrem Yeşil CMNet Üyesi

4. ceren123

ceren123 CMNet Üyesi

teşekkür ederim sağolun

5. Batuhan Aşcı

Batuhan Aşcı CMNet Üyesi

6. Evrem Yeşil

Evrem Yeşil CMNet Üyesi

@Batuhan Aşcı ben de bu şekilde kaynak var doye paylastım. yoksa benım işimle alakası yok:) yardımcı olur mu diye:)

7. Batuhan Aşcı

Batuhan Aşcı CMNet Üyesi

@Evrem Yeşil teşekkür ederiz :) Sizin paylaşmış olduğunuz MSDS anladığım kadarıyla Polietilen bazlı yalıtım malzemesi, polietilen bir tür plastik olduğu için MSDS bu şekilde düzenlenmiş ama @ceren123 cam yününden bahsediyor sanırım.:hhhhhh:

8. ceren123

ceren123 CMNet Üyesi

Evet Cam yünü bizimkiler peki tehlikeli mi tehlikesiz mi olduğunu nasıl belirlerim? bir de hangi firma alıyor acaba? yardımlarınız için teşekkürler @Batuhan Aşcı

9. Batuhan Aşcı

Batuhan Aşcı CMNet Üyesi

@ceren123 http://motatkds.cevre.gov.tr/MotatKDS/TumLisanslar.zul bu siteden ihtiyacınız olan atık kodunu alan tesisi bulabilirsiniz. 17 06 03 kodu tehlikeli atık kodu. Forumda bir başka konuda cam yününün zamanla kimyasal yapısının değiştiği hakkında bir bilgi var. Tehlikeli atık olarak göndermeniz en kolayı olacaktır.

ceren123 bunu beğendi.
Izocam atıkları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yay Atıkları

arkadaşlar, yataklarda kullanılan yay atıklarının atık kodu ne olarak geçiyor? Bu konu da tehlikeli atık lisansı olan bir firma var mı? Ben piyasada bulamadım da.
  2. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Elimde MERCK firmasına ait kırılmış camlar var. Bu atıkları nereye gönderebilirim? Teşekkürler.
  3. 12 01 13 Kaynak Atıkları

Merhaba, 12 01 13 atık kodlu kaynak atıklarını İZEYDAŞ dışında alabilecek bir yer var mı? Geri Dönüşümü mümkün mü?
  4. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Tesisteki Pencerelerden ve Kapılardan çıkan kırık camları ( kontamine olmamış ) nasıl değerlendir meliyiz ?
  5. Cd atıkları

Merhabalar Arkadaşlar; CD atıkları hangi kategoride değerlendirilmektedir? Hastanede biriken CD atıkları ile ilgili olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz? Daha önce CD atıkları problemiyle karşılaşanlarınız bana yardımcı olursa çok sevinirim.