Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Jeotermal sondaj

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Serpil Yumrukaya tarafından paylaşıldı.

1. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

jeotermal sondaj konusunda gfb almak için gerekli evraklar kısmındaki kapasite raporu, yapı kullanma izni ve işletme belgesinin nasıl olması gerektiği konusunda bilgisi olan var mı?

2. Serpil Yumrukaya

Serpil Yumrukaya CMNet Üyesi

Bu konu ile ilgili bir cevap bulabildin mi

Jeotermal sondaj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düşük sıcaklıklı jeotermal rezervuarlar için boyutsuz rezervuar modelleri

Düşük sıcaklıklı jeotermal rezervuarlar için boyutsuz rezervuar modelleri Hülya SARAK*, Abdurrahman SATMAN, Mustafa ONUR İTÜ Maden Fakültesi, Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü Bu çalışmada, düşük sıcaklıklı jeotermal rezervuarların üretim davranışı analitik olarak modellenmektedir. Modellerde üretim, enjeksiyon ve doğal beslenmenin, düşük sıcaklıklı ve sıvının etken olduğu bir...
  2. sondaj firması

arkadaşlar maden ocaklarımıza sondaj yaptırmak istiyoruz bildiğiniz ilkeli çalışan sondaj firmaları varmı?
  3. jeotermal turizm tesisi için arıtma tesisi akın şeması

bir jeotermal turizm tesisi için arıtma tesisi iş akım şeması bulmam gerekiyor tıkandım saatlerdir, elinde olan veya bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  4. Jeotermal Enerji Teknolojileri Fuarı (Denizli)

Denizli’de gerçekleştirilecek jeotermal enerji teknolojileri fuarı ile ilgili link aşağıda yer almaktadır. http://www.demosfuar.com.tr/demos-fuar-sayfasi/Geothermal%202012%C2%A0/10/geo/
  5. Sondaj için debimetre

Arkadaşlar sondaj suyu ucuna debimetre takılmasının gerekliliği konusunda bilgisi olan varmı? Hangi yönetmelik bize yardımcı olur?