• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kaç puanla nereleri tercih ediyorsunuz? kpss 2013/2 tercihleri

meslektaşlarımız için hayırlı olsun, ama daha fazla beklerdim.

@Yasemin Aslantürk

kpss 2012 ile atanan toplam kaç kişi var acaba bu bilgi çok önemli ona göre sırlamada önünüzde kaç kişi kalmış onu görmek lazım :)

Açıkçası ben 70 almıştım ve önümde 2100 küsür kişi varmış 2012 sıralamasına göre :D O yüzden salladım geçtim neresi olursa, beni rakip olarak görmeyin sıralama da en azından :D

Sınav ilk açıklandığında 340. olduğumu görmüştüm ama şimdi nerden bakıldığını bilmiyorum unuttum.Yanlış hatırlamıyorsam çevre mühler içinde 340.yım.