Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaç puanla nereleri tercih ediyorsunuz? kpss 2013/2 tercihleri

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

1. Arkadaşlar tercih haklarımız boşa gitmemesi için kim kaç puanla nereleri tercih ediyor ? Çevre Mühendisliği en son kaç puan kapatır sizce

Aybike Sarıçiçek bunu beğendi.
  2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

kpssye girmedik ki :D kaç kişi alıyorlarmıs merak ettim ama

Pınar Pelit Demir ve Murat Erdem bunu beğendi.
  3. 100 yakın kişi alıyorlar

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

meslektaşlarımız için hayırlı olsun, ama daha fazla beklerdim.

5. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

kpss 2012 ile atanan toplam kaç kişi var acaba bu bilgi çok önemli ona göre sırlamada önünüzde kaç kişi kalmış onu görmek lazım :)

6. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

ya şu önümüzdeki sıra nerde yazıyo bi bulamadım :D

Ferhat Bağaç bunu beğendi.
  7. Sena ÇETİNKAYA

Sena ÇETİNKAYA CMNet Üyesi

Açıkçası ben 70 almıştım ve önümde 2100 küsür kişi varmış 2012 sıralamasına göre :D O yüzden salladım geçtim neresi olursa, beni rakip olarak görmeyin sıralama da en azından :D

Burak Dumlu bunu beğendi.
  8. 75 üstü alanlar yorum yapsın:D

9. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

aynen :)

10. Oğuzhan Başıbüyük

Oğuzhan Başıbüyük CMNet Üyesi

79.8 almıştım ama ümityokum :)

11. İrem Bengisu Erol

83.16 aldım. bende de ümit yok

12. Oğuzhan Başıbüyük

13. İrem Bengisu Erol

:) rica ederim.

Oğuzhan Başıbüyük bunu beğendi.
  14. Oğuzhan Başıbüyük

sıranız kaç acaba ?

15. İrem Bengisu Erol

Sınav ilk açıklandığında 340. olduğumu görmüştüm ama şimdi nerden bakıldığını bilmiyorum unuttum.Yanlış hatırlamıyorsam çevre mühler içinde 340.yım.

16. Aybike Sarıçiçek

Aybike Sarıçiçek CMNet Üyesi

bende 82,9 aynı şekilde ümit yok :(

17. Aybike Sarıçiçek

İrem Hanım şehir olarak seçici mi olacaksınız yoksa her yeri yazmayı düşünüyormusunuz?

18. İrem Bengisu Erol

80 üstü alıp üzülenlerden olmak kötü maalesef. O zaman özel sektöre devam:)

19. İrem Bengisu Erol

Ben yaşadığım şehirden ayrılmak istemiyorum, evliyim. bu yüzden ölü tercihler yapacağım.

20. Aybike Sarıçiçek

o da ayrı bir kötü ama hayırlısı ne diyelim :)

Kaç puanla nereleri tercih ediyorsunuz? kpss 2013/2 tercihleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kpss-2009/3 tercih kılavuzunda çevre mühendisi alımı yapan kurumlar

KKODU KURUM ADI KADRO UNVANI SINIF DERECE ADET AR.NİT. KODLARI 3933031 ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.GEN.MD. MÜHENDİS ( ARTVİN HOPA Taşra ) 0 1 4677 6003 3934087 İL ÖZEL İDARESİ MÜHENDİS ( EDİRNE ) TH 9 1 4677 6003 3934267 KEMERKÖY ELEKTRİK ÜRETİM VE TİC. A.Ş GENEL MÜD. MÜHENDİS (...
  2. Ambalaj atıklarının belgelendirilmesinde hangi yöntemi tercih ediyorsunuz?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, Benim sizlere sormak istediğim, konunun başlığından da anlaşılacağı üzere Ambalaj Atıkları Belgelendirilmesinde hangi yöntemi tercih ediyorsunuz? Malum "BELGELENDİRME DOSYALARINDA BULUNMASI GEREKEN BİLGİ VE BELGELER İLE BELGELENDİRME DOSYALARININ HAZIRLANMASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLARA AİT USUL VE ESASLAR" da belirtilen 3 yöntem mevcut. 1)...
  3. Kpss 2013/1 atamaları

Kpss atamaları başladı ama forumda tercih yapacak kimse yok herhalde. Benim açımdan durum vahim. Kendi branşımda çoğunluk doğu kadrosu. Tercihlerimi yapmaya başladım. Hayırlısı bakalım. Varmı benden başka ''Aday'' ?
  4. Kpss-2013/4 ve 5 başvuruları başlıyor

DUYURU (17 Aralık 2013) Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması [COLOR=#ff4d4d]Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Tercih işlemleri 20 Aralık 2013 tarihinde...
  5. Kpss-2013/4 ve 5 yerleştirme sonuçları açıklandı

Yine açıkta kaldım 69'la :/ :) Atanan arkdaşlara şimdiden hayırlı olsun Tarım Bakanlığı - KPSS-2013/4 Yerleştirme Sonuçları Çevre Bakanlığı - KPSS-2013/5 Yerleştirme Sonuçları Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmelipozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme...