Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaç tane üniversite okunabilir?:)

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında ayfree tarafından paylaşıldı.

1. ayfree

ayfree CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar benim sormak istediğim bir sorum var.

ben laborant ve veriner sağlık hekimliği 2 yıllık açıköğretimden okudum.
    ayrıca biyoloji 4 yıllık okul bitirdim. şimdi ise açık öğretimden başka bir bölüm okumak isttiyorum fakat ne uygun olur nasıl uygun olur hangi bölüm olur bilmiyorum sizce ne yapmalıyım nasıl bir bölüm olur kariyerimde ne etkisi olur siz arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.:):islik:

2. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

genetik mühendisliği :)

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Okumakta sınır yok fakat asıl önemli olan şu. Belli bir alanda kendinizi uzmanlaştırın. Emin olun daha çok faydasını görürsünüz.

4. ayfree

ayfree CMNet Üyesi

işte bu baağlamda açık öğretimden hangi bölümlri tavsiye edersiniz?

5. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

okuma isini yapmisin bence okudugun meslekle ilgili bir ise gir ve calis orada gordugun eksikligi okumayla telafi edebilirsin.

6. ayfree

ayfree CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim arkadaşlar zahmet edip cevap verdiğiniz için....

7. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

bırak biraz da başkaları okusun :)

Kaç tane üniversite okunabilir?:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. açık öğretimden 2. üniversite seçenekleri

Merhaba ben 3. sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Bu sene açık öğretimden 2. üniversiteye başlamayı düşünüyorum. Aklımdaki bölüm "Uluslararası ilişkileré acaba bu bize iş hayatımızda yardımcı olabilecek bir bölüm mü eğer değilse önerilerinizi alabilir miyim? Şimdiden hepinize teşekkür ederim..
  2. Üniversite kazanana tavsiyeler

Daha ilk geceden bütün okulu facebook arkadaş listenize eklemeyin. hayvanlığın lüzumu yok. Okulu bitir işin hazır" diyen amcalara, dayılara güvenmeyin Hemen klasik gitar çalmayı öğrenin, sonra okul bahçesinde çalıp karizma yaparsınız. Önce bi hazırlığı geçin ondan sonra facebook okul bilgilerinizi güncelleyin. Okul bitiş tarihini yazmayın hemen ! Sınıfa hoca girince ayağa kalkmayın sakın....
  3. Bakalım kaç tane dürüst var...

Kimler Dürüst olacak bu konuda merak ediyorum
  4. Üniversite genç gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...
  5. Yurtdışında okuyana sınavsız üniversite

Yurtdışında okuyan Türk öğrencilere, Türkiye'de sınavsız ve ücretsiz üniversitede eğitim hakkı tanındı Bakanlar Kurulu, yurtdışında lise eğitimi görmüş Türk vatandaşlarının Türkiye'de üniversite eğitiminden ücretsiz yararlanmalarının önünü açtı. Bu öğrenciler üniversite sınavından da muaf tutuluyor. Resmi Gazete'de yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında...