Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kadir geceniz ve ramazan bayramınız kutlu olsun..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Müjdat Öner tarafından paylaşıldı.

 1. Müjdat Öner

  Müjdat Öner CMNet Üyesi

  arkadaşlar hepinizin Kadir gecesi,Ramazan Bayramı kutlu olsun.Allah dualarınızı kabul etsin..!!
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Cevap: Kadir Geceniz ve Ramazan Bayramınız kutlu olsun..

  Teşekkür ederim.Bende bu vesileyle herkesin bayramını kutlamak istiyorum. Sevdiklerinize sağlıklı bir hayat diliyorum..
   
 3. Erdem Akgül

  Erdem Akgül CMNet Üyesi

  Cevap: Kadir Geceniz ve Ramazan Bayramınız kutlu olsun..

  öncelikle Kadir Gecesi ve 26 Ağustos 1071 Zafer Bayramımızı kutlar ve Ramazan bayramının çevre, dünya ve insanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim.
   
 4. Tuğba Cabi

  Tuğba Cabi CMNet Üyesi

  Cevap: Kadir Geceniz ve Ramazan Bayramınız kutlu olsun..

  Teşekkürler..İyi bayramlar..
   
 5. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Cevap: Kadir Geceniz ve Ramazan Bayramınız kutlu olsun..

  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

  321074_276860495664881_100000227978550_1314498_1967207_n.jpg
   
Kadir geceniz ve ramazan bayramınız kutlu olsun.. konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Ramazan bayramınız kutlu olsun..

  Ramazan Bayramı, Arapça: عيد الفطر Ayd-ül Fitr, Farsça: عید فطر), İslam aleminde, oruç tutma ayı olan Ramazan'ın ardından üç gün boyunca kutlanan dini bir bayramdır. Hicri takvime göre onuncu ay olan Şevval ayının ilk üç gününde kutlanır. Bayramdan bir önceki gün, Ramazan ayının son günü olan arifedir. Hicri takvim bir ay takvimi olduğu için yıllar güneş temelli miladi takvimden 11-12 gün...
 2. 30 ağustos zafer bayramınız kutlu olsun..

  Zafer Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ulusal bayramıdır. Her yıl 30 Ağustos günü kutlanır. Zafer Bayramı, 1922 yılında 26 Ağustos'ta başlayıp, 30 Ağustos'ta Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi'ni (Büyük Taarruz) anmak için kutlanan bayramdır. İşgal birliklerinin ülke sınırlarını terketmesi daha...
 3. Öğretmenler günü kutlu olsun

  Cevremuhendisleri.net ailesi olarak değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. Bizler yetişelim diye az çilemizi çekmediler anmadan geçmek bizlere yakışmazdı.. Cumhuriyet sizden “fikri hür vicdanı hür irfanı hür” nesiller ister. 25.081924 (K. Atatürk)
 4. Ramazan ayınız mübarek olsun

  Tüm ÇMNET ailesinin Ramazan ayı mübarek olsun.Onbir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in hayırlar getirmesini temenni eder,tüm dualarımızın ve ibadetlerimizin efendiler efendisi yüce Rabbimiz Allah (C.C.) tarafından kabul edilmesini niyaz ederim.
 5. Ramazan bayramımız kutlu olsun

  Yaklaşık 8 günlük tatile gireceğimden dolayı ( :D ) şimdiden hepinizin Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,Allah'tan hayırlara vesile olmasını niyaz ederim.