Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kağıt karton ağırlıklı kompozirt geri dömüşüm tesisi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhabalar;
    kompozit geri dönüşüm tesisi için gerekli lisans işlemlerini hangi yolu izleyerek en az sorunla halledebılırım:) katı atıkların kontrolu yonetmelıgı ve ızın lısans yonetlıgını ıncelemem yeterlı mı

2. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

çevre kanununca alıması gereken izin ve lisanlar hakkında yönetmelik ile Ambalaj atıkları koontrolü yönetmeliğini incelemenizi,,,Aynı zamanda Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanımı ve Atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmeliği incelemeniz yararlı olacaktır.

3. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim

kağıt karton ağırlıklı kompozirt geri dömüşüm tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiye 'de Kağıt Sektörü için Çevre Standartları ve Atık Kağıt Geri Kazanımı

Bu çalışmada, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne uyumu sürecinde kağıt sektörü için getirilen çevre standartları ve atık kağıt geri kazanımı incelenmiştir. Bu amaçla çalışma sunulurken öncelikle AB’ye aday olan ülkemizdeki kağıt sektörü detaylı olarak araştırılmış, AB ile karşılaştırılmış ve kağıt sektörünü ilgilendiren Avrupa Birliği çevre direktifleri incelenerek Türkiye’deki son durum ortaya...
  2. Kullanılmış kağıtların geri kazanılması kullanılmış kağıttan kağıt üretimi

KULLANILMIŞ KAĞITLARIN GERİ KAZANILMASI KULLANILMIŞ KAĞITTAN KAĞIT ÜRETİMİ Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK Müsteşar Yardımcısı
  3. kağıt, karton gibi maddelerden ,kompost yapımı?

merhaba; birsey soracaktım ben sıteye baktım ama hep çöpten kompost yapımı var birseyı bulamadım ambalaj atıklarından yani sadece kağıt,karton gbi maddelerden kompost yapımını anlatan bilgi mevcut olan var mı? sonuçta organik madde içeriği az olduğu için organik madde eklemek gerek bu tarz bilgiler elınde olan var mı? yoksa buradaki bilgilerle aynı yöntemde mi düşünmeliyim? yardımcı olur...
  4. Lisansli kağit-karton geri dönüşüm firmalari

Arkadaşlar Lisanslı Kağıt-Karton Geri Dönüşüm Firmalarının güncel listesini nereden bulabilirim http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden bir liste edindim fakat en son 24.02.2011 tarihinde güncellenmiş en güncel haliyle bir liste varsa paylaşırsanız memnun olurum.