Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kağıt ve atık pres kullanma talimat ve operatör uyması gereken kurallar

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ercan Selvi tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar hurda kagıt presi ve dik pres kullanma talimatı ve operatör uyması gereken kurallar , elınde olan yada buna benze duzenleyebılecegım talımatlar var mı arkadşlar ..

2. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Konu ile ilgili talimat elde edebildiniz

3. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Malesef düzgün bir talimat bulamadım genel bir talımat yapıştırmak zorunda kaldım

4. Ali Balcı

Ali Balcı CMNet Üyesi

Malesef yok, ancak İSG Tüzüğünde genel anlamda preslerle çalışmalarda alınacak güvenlik önlemlerinden yararlanarak ve iş gözlemi ile kendiniz hazırlayabilirsiniz. Presin fotoğrafını ve hazırladığınız taslağı paylaşırsanız katkıda bulunabiliriz. Saygı ve sevgilerimle.

5. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Merhaba ,

Benim de yatay kağıt presi ile ilgili talimatlara ihtiyacım var , presimiz çok eski olduğundan onun ile ilgili doküman yok elimde.
    Hem çalışma talimatı hem de iş güvenliği talimatları ile ilgili benzer çalışmalar yapan arkadaşlar paylaşabilir mi acaba ?

Kağıt ve atık pres kullanma talimat ve operatör uyması gereken kurallar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiye 'de Kağıt Sektörü için Çevre Standartları ve Atık Kağıt Geri Kazanımı

Bu çalışmada, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne uyumu sürecinde kağıt sektörü için getirilen çevre standartları ve atık kağıt geri kazanımı incelenmiştir. Bu amaçla çalışma sunulurken öncelikle AB’ye aday olan ülkemizdeki kağıt sektörü detaylı olarak araştırılmış, AB ile karşılaştırılmış ve kağıt sektörünü ilgilendiren Avrupa Birliği çevre direktifleri incelenerek Türkiye’deki son durum ortaya...
  2. Ts 13111 iş yerleri - kent temizliği için genel kurallar

Değerli arkadaşlar!. Ts 13111 ile ilgili denetleme geçiren arkadaşlar varsa hazırladık dosyanın bir nüshasını örnek olarak foruma eklerseler çok sevinirim. çünkü tse nin sitesinde bu standart hakkında çok şifai bilgi yazıyor uygulama hakkında birşey yok. Dosyaların içindekilerin kısmının sıralanışı vs. Gibi konularda yardımcı olursanız sevinirim. Ilk denetlemem. Saygılarımla!...
  3. Mezun olmadan önce almamız gereken sertifikalar ve öğrenmemiz gereken programlar nelerdir?

Merhaba arkadaşlar , Geçengün yeni mezun olmuş bir arkadaşımla görüştüm ve bana çevre danışmanı olarak işe başladığını söyledi bende yeni mezun biri olarak bu konularda bilgisi olup olmadığını sordum ve bana cevabı araştırarak öğreniyorum demesi oldu benımde aklıma bu soru geldi.Mezun olmadan önce kendimizi nasıl hazır bir şekilde iş hayatına hazırlayabiliriz bunun için neler yapabiliriz??...