Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kalite iyileştirme temel araçları

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Kalite İyileştirmede Temel Araçlar
    1. Just In Time

2. Kanban

3. Benchmarking

4. Poke Yoke

Ekli Dosyalar:

Kalite iyileştirme temel araçları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Temel İşlemler ve Temel Prosesler

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]TEMEL İŞLEMLER VE TEMEL PROSESLER (Cilt I) [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]yazar :[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]Prof.Dr.YILMAZ MUSLU [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Boyutlar...
  2. ISO 9001/2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ Uygulamalı Temel Eğitimi

ISO 9001/2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ Uygulamalı Temel Eğitimi sunumu buyrun;
  3. Kalite'nin Temel Felsefesi

Kalite (Quality): Bir ürün veya hizmetin belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan, özelliklerinin toplamıdır. Diğer bir tanımı ise beklentilerin karşılanabilme derecesidir. Temel Felsefesi ise; 1. Çalışanlarınızı memnun edin. 2. Çalışanlarınız müşterilerinizi memnun etsin. 3. Memnun olan müşteriler işletmenin sürekliliğini sağlasın. Türkiye kalite ve gıda...
  4. Bir İşletmeye Kalite Yönetim Sisteminin Kurulmasının Temel Aşamaları:

Bir İşletmeye Kalite Yönetim Sisteminin Kurulmasının Temel Aşamaları: 1. İşletme bünyesinde görevlendirilmek üzere kalite yönetim temsilcisi istihdamı yapılır, 2. Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili standardların temini yapılır, 3. İşletmenin kalite politikası ve kalite hedefleri belirlenir ve tüm personel tarafından benimsemesi sağlanır, 4. Tüm personele Kalite Yönetim Temsilcisi (veya...
  5. Temel işlevler ve temel prosesler

İyi akşamlar bana temel işlevler ve prosesler dersiyle ilgili çözümlü soru lazım.Herkese şimdiden teşekkürler.