Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kalite maliyetlerinin analizi ve yönetimi

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Kalite maliyetlerinin analizi ve yönetimi

Ekli Dosyalar:

Kalite maliyetlerinin analizi ve yönetimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bireysel Kalite

Ben sorumlu bir insanım diyen kişi önce kendi içinde yaşadığı gerçekleri algılamaktan sorumlu olduğunu bilir. Yaşantınızı ve zamanınızı ayırdığınız işlerde kaliteye, sorumluluğa ve paylaşmaya önem veriniz. İletişimi, kendinizi ve başkalarını önemseyiniz ve bunu insanlara rol yapmadan, abartmadan hissettiriniz. Gerçek duygu ve düşüncelerinizi zamana ve mekana dikkat ederek paylaşınız. Lütfen,...
  2. Kalite'nin Temel Felsefesi

Kalite (Quality): Bir ürün veya hizmetin belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan, özelliklerinin toplamıdır. Diğer bir tanımı ise beklentilerin karşılanabilme derecesidir. Temel Felsefesi ise; 1. Çalışanlarınızı memnun edin. 2. Çalışanlarınız müşterilerinizi memnun etsin. 3. Memnun olan müşteriler işletmenin sürekliliğini sağlasın. Türkiye kalite ve gıda...
  3. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
  4. Toplam kalite…

Sokakta yürürken, araba kullanırken karşıdan gelene saygı göstermeyeceksin, Herhangi bir yerde yemek yerken ağzından çıkan seslere dikkat etmeyeceksin, Trafik sıkıştığında emniyet şeridini kullanacaksın, İnsanlarla ilişkilerinde mesafeyi çıkarlarının belirlemesini düşüneceksin, Oturduğun evin alt katındakilerin başında takır tukur yürüyeceksin, Üst katındakilere süpürge sapıyla uyarı vuruşları...