Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kampüste atık yönetimi (bitirme) acil yardim

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar bitirme çalışması olarak sakarya üniversitesi kampüsünde atık yönetimi ile ilgili bir tez hazırlıyorum... bu konuda daha önceden ODTÜ de hazırlanmış bir tez var fakat teze ulaşamıyorum. bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.Aşağıda adını verdiğim bu tez gerçekten çok yardımcı olabilir bana.

Sustainable solid waste management in campus: M.E.T.U. as a case study

[Kampüs içinde sürdürülebilir katı atık idaresi: O.D.T.Ü. kampüsü çalışma alanı]
    Serdar Özbay

Danışman:
    Y.Doç.Dr. Adnan Barlas
    Yer Bilgisi:
    Orta Doğu Teknik Üniversitesi ·
    Fen Bilimleri Enstitüsü ·
    ·
    ·

Kampüste atık yönetimi (bitirme) acil yardim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 3. sınıf atık yağlar acil yardım arkadaşlar..

Merhabalar arkadaşlar, Ben talaşlı imalat yapan bir firmada 4 aydır çalısıyorum. Atık yağ analizi yaptırdık ve yağımız 3. sınıf cıktı. Kurşun, kadminyum, Klorür ve halojenler baya yuksek cıktı en yuksek 2000 ise mesela bızımki 35000 lerde cıktı. Sizce yağların tamamen değiştirilmesi gerekiyor mu bu yağı kullanmak çevre ve insan sağlığı acısından ne gibi etkilere sebep olur daha önce bu...
  2. Atık Yönetimi Talimatı yardım!!!

Yeni başladığım iş yerimde, atıkların belli bir standart ile toplanıp, tesis dışına çıkarılması sürecinde yapılması gerekenleri içeren, talimatlar dizisi oluşturmam ve işçileri bu şekilde organize etmem istendi. Bana bu konuda yardımcı olabilecek, örnek bir doküman paylaşabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...
  3. Bitirme Tezi Yardım (e-atık ya da ambalaj geri kazanımı)

Bitirme tezim Türkiye ve AB de atık geri kazanımı uygulamaları ve yasal düzenlemeler. E-atık ya da ambalaj üzerinde çalışacağım, kaynak nereden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  4. Bitirme ödevi yardım lütfen

bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
  5. Bitirme ödevi yardım

Metal end. atıksularının geri kazanımı üzerinde çalışıyorum. Gittiğim bir fabrikadar mevcut. Fabrika ile ilgili geri kazanım çalışmalarını 2 dönem bitirmeye işleyeceğim.Şuan yaptığım deneylerde 2 dönem işlenecek. Şuan litarütür çalışması yapmam lazım. Metal end. ve atıksularının geri kazanımı ile ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim....