Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kamulaştırma bilirkişi eğitimi

Konu, 'Diğer Sistemler' kısmında Gülçin Bozkurt tarafından paylaşıldı.

1. Gülçin Bozkurt

Gülçin Bozkurt CMNet Üyesi

Odaların açtığı kamulaştırma davalarında bilirkişilik eğitimleri hakkında bilgisi olan ya da eğitimi aldıktan sonra ne yapılması gerektiği hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

2. L.Nergiz

L.Nergiz CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Kamulaştırma davalarında bilirkişilik yapan ve hakkında bilgi verecek var mı acaba?

3. Ben yaptım eğitime gidilebilir ama oda seni referans göstemezse senin adliyede tanıdığın yoksa gittiğinle kalırsın ben oda eğitimine gitmeden bilir kişi oldum

L.Nergiz bunu beğendi.
kamulaştırma bilirkişi eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ" 23-24 Ekim 2009

SAYIN LİSTE ÜYELERİ, Kamulaştırma Davalarında Bilirkişi Olarak Görev Yapacakların Nitelikleri ve Çalışma Esaslarına İlişkin Yönetmelik ve TMMOB Kamulaştırma Davalarında Bilirkişi Olarak Görev Yapacak Mühendis, Mimar Şehir Plancılarının Nitelikleri, Belgelendirilmesi ve Çalışma Koşullarına İlişkin Usul ve Esasları gereği Odamız, 2010 yılı bilirkişi listelerini, sadece belge verdiği meslek...
  2. Bilirkişi raporu hakkında

Merhabalar. Ben 2010 Mezunuyum.2 aydır bi kamu kurumunda çalışıyorum..Bilirkişi olarak keşfe gitmem istendi.fakat rapor formatı nasıl olmalıdır.nelere dikkat edilmelidir.pek bir bilgim yok.yardımcı olabilecek varsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  3. Bilirkişi Rapor Formatı

Arkadaşlar çevre kirliliği ile ilgili bir konuda bilir kişi olarak atandım ama formatı nedir neler yapılması gerekiyor bilmiyorum.Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  4. Kamulaştırma davalarında bilirkişilik

Arkadaşlar Kamulaştırma davalarında bilirkişilik hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  5. Kamulaştırma bilirkişiliği

Arkadaşlar odanın yapmış olduğu kamulaştırma bilirkişiliği eğitim notları elinde olan var mı?