Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kanalizasyon projesi

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Mustafa Demir tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

arkadaşlar bu proje oldukça detaylı.
    planların neredeyse tamamı jpeg olarak kaydedildi ancak bire bir ölçekle bu sebeple basit grafik programları (örneğin windows un kendi resim göstericisi) açmayabilir biraz daha kaliteli programlar indirmeniz gerekiyor yada paintle açmayı deneyin.

proje içeriği:
    1. arıtma tesisi ön fizibilite raporu
    2.pissu şebeke hesap tablosu
    3.genel durum planı 1/25000
    4.genel durum planı 1/5000
    5.genel vaziyet planı 1/4000
    6.pissu şebeke inşaat planı
    7.pissu şebeke derinlik planları
    8.arıtma tesisi yerleşim planları
    9.arıtma tesisi hidrolik profili
    10. Pissu şebeke boy profilleri
    11. karayolu-dere-menfez geçiş detayları
    12.jeolojik ve jeoteknik rapor ve ekleri

NOT: LİNK YENİLENMİŞTİR

2. Ayşe Nur Yasemin

Ayşe Nur Yasemin CMNet Üyesi

5. maddeden sonrası ekli değilmi acaba? yada ben mi göremiyorum:/

teşekkürler buarada paylaşımdan ötürü:)

3. Mustafa Demir

rica ederim
    kalan dosyalara gelincede dosya boyutu çok fazla toplamda 320 mb ı buluyor o parçalarıda yüklüyorum şuanda rapidshare e.
    internet upload hızı bu kadarına izin veriyor maalesef :D

4. omerokumus

omerokumus CMNet Üyesi

kardesım paylasımın ıcın tsk ama acılmıyo bu

5. Mustafa Demir

rapid silmiş en kısa sürede tekrar yükleyeceğim.

6. genç mühendis

genç mühendis CMNet Üyesi

mustafa bey link görünmemektedir tekrar yüklemeniz mümkün mü

7. Tuğba Gök

Tuğba Gök CMNet Üyesi

linki yenileyebilirmisiniz

8. Abdi Bozkurt Gürhan

Abdi Bozkurt Gürhan CMNet Üyesi

hocam yeni bir linkle tekrar koyabilirsen çok işimize yarayacak

9. gizem tuna

gizem tuna CMNet Üyesi

çok acil bi bilgiye ihtiyacım var. Bir Çevre Mühendisi bi kanalizasyon projesi çiziminden kaç TL alır yaklaşık olarak ????????????????????

10. damlafafanoglu

damlafafanoglu CMNet Üyesi

merhaba örnek alt yapaı kanalizasyon projesine ihtiyacım var.yardımcı olutmusunuz?

11. Osman Salman

Osman Salman CMNet Üyesi

gerçek bir proje mi lazım size ?

Kanalizasyon projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kanalizasyon tabikat projesi ve inşaatları

KANALİZASYON TABİKAT PROJESİ VE İNŞAATLARI (HAZIRLA YAN: İnş. Müh. Halil İbrahim ÇELİK) 32 sayfalık ders notlarını kapsamaktadır..
  2. Kanalizasyon tabikat projesi ve inşaatları

KANALİZASYON TABİKAT PROJESİ VE İNŞAATLARI (HAZIRLA YAN: İnş. Müh. Halil İbrahim ÇELİK) 1.GİRİŞ: Herhangi bir yöreye ait atık su ve yağmursularının fenni bir şekilde yerleşim alanlarından uzaklaştırılarak deşarjının sağlanması amacı ile yapılan tesislere; KANALİZASYON TESİSİ adı verilir. Bu amaçla kanalizasyon inşaatına başlanılmadan evvel o yörenin Kanalizasyon Tatbikat Projesi...
  3. kanalizasyon işleri

Kanalizasyon İşlerinin Planlaması ve Projelerinin hazırlanmasına Ait Talimatnameye nerden ulaşabilirim arkadaşlar bu konuda yardım
  4. Ati projesi ( kanalizasyon atıksuyu arıtma sbr sistemi)

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SON SINIF DERSİ PROJESİ:)) Kanalizasyon sistemine bağlı olmayan sitelerden kaynaklanacak evsel nitelikli atık suların arıtılması için düzenlenen ardışık kesikli biyoreaktör (SBR) esasına dayanan paket arıtma tesisi ünitelerinin tasarım ve işletme esasları ile ilgili olarak yapılan bu çalışmada; atık su özellikleri verildikten sonra arıtma verimine uygun olarak arıtma...
  5. Kanalizasyon projesi çizeceğim. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :)

merhaba arkadaşlar, işyerimde çalıştığım bölgede dağınık halde bulunan bikaç binanın kanalizasyon sistemini toparlayıp tek yerden belediyenin kanalizasyon sistemine deşarj etmem için kanalizasyon projesi hazırlamak istiyorum. üniversitede bununla ilgili eğitim almıştık ancak çalışma hayatında uygulama yapmayınca nasıl yapılacağını unuttuk. arazinin kotları elimde mevcut. nelere dikkat etmem...