Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kanalizasyon şebekesi akım şeması

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bükrekoç tarafından paylaşıldı.

1. bükrekoç

bükrekoç CMNet Üyesi

İşletmenin kanalizasyon şekesi akım şeması örneği elinde olan varsa acilen paylaşabilir mi?

2. bükrekoç

bükrekoç CMNet Üyesi

izin lisans almak için gerekli...

3. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

şebeke inşaat planı olur,hesap planı,boykesiti olur.İşletmenin vaziyet planında kanalizasyon şebekesi işaretlenir.Bunların hepsi olur da yalnız kanalizasyon şebekesine ait akım şeması olmaz.Vaziyet planında atıksu hatlarının gösterilmesi,üretim akış şemasında da atıksu kaynaklarının ve bertaraf şeklinin gösterilmesi yeterli olmalıdır. Proses akım şemasında atıksu kaynaklarını gösterin,kanalizsyon şebekesi ile toplandığını gösterin,her gelen hattı da arıtma varsa arıtmaya,yoksa şehir şebekesine bağlayın.

Noyan Temuçin bunu beğendi.
  4. bükrekoç

bükrekoç CMNet Üyesi

sistemde benden ne istiyorsa onu yazdım aynı bu şekil istiyordu kanalizasyon akım şeması olarak..

5. Riday

Riday CMNet Üyesi

İşletmenin kanalizasyon şebekesi akım şeması (Deşarj noktası ve koordinatları (GPS Koordinatları) belirtilecektir), Arıtma tesisi akım şeması* İSTENİYOR

6. Çiçek Su

Çiçek Su CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar konuyla ilgili banada yardımcı olabilir misiniz işletmenin kanalizasyon şeması nasıl hazırlanır ayrıca akım şeması GFB sunulan akım şeması mıdır teşekkür ederim

kanalizasyon şebekesi akım şeması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hastane için iş akım şeması

Merhabalar elinde örnek bir hastaneye ait iş akım şeması olan arkadaşlar paylaşabilir mi lütfen ...
  2. iş akım şeması

merhaba arkadaşlar,bir hastane için iş akım şeması ve proses özetleri oluşturmam gerekiyor fakat bunu elimdeki formata uyarlayamıyorum bu konuda bir fikri ya da çalışması olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :) iyi çalışmalar..
  3. Danışmanlık iş akım şeması.

danışmanlık şirketine bir iş akım şeması oluşturmaya kalksak nasıl olurdu?
  4. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.