Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kanalizasyon sistemleri projelendirilmesi

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Gülçin Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

SINAV SORULARI NASIL BULABİLİRİM ?

2. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

işine yaraması dileğiyle:)

Ekli Dosyalar:

3. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

bilginde Atatürk üniversitesi yazıyor. eğer hala vahdettin hoca giriyorsa uğraşma bulamazsın :) herkese ayrı soruyor :)

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ahaha :D evett kesinlikle hiç uğraşma derim !! Vahdettin beni mahvettin :))

5. Cengiz İşleyen

uğraşmaya zaten gerek yok.... şu an halaa öylemi bilmiyom ama biz dersi alırke öss bile yapamıyordu onun yaptıgını sıraya oturuyordum bakıyordum ismime düzenlenmiş kağıt önümde :)

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bilemiyorum bende öyle mi şuan da ama kesinlikle ne ilginç bir sınav stratejisi vardı yahu, en düşük notumu da bu derstenn almıştım :) Zaman yetmiyordu ..

7. Cengiz İşleyen

strateji basit :) BİLGİSAYARDA hazırladığı program :)

8. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

:) Vahdettin hoca hala işinin başında ve aldığım haberlere göre performansından hiç bir şey kaybetmemiş. Aynı şekilde bilgisayar programıda hayatta.. :) Kanalizasyon sistemleri dersini geçen sene 3 kişi yanlışlıkla almış diye duymuştum. :)

semihaltın bunu beğendi.
  9. mustafa sait

mustafa sait CMNet Üyesi

her programın bir açığı vardır..:D

10. ammar

ammar CMNet Üyesi

kardeşim buldukta ne oldu hoca o açığıda kapattı sayemizde :(:)

Kanalizasyon sistemleri projelendirilmesi konusuna benzer içeriklerimiz
    Eylem Karaca
  1. kanalizasyon işleri

Kanalizasyon İşlerinin Planlaması ve Projelerinin hazırlanmasına Ait Talimatnameye nerden ulaşabilirim arkadaşlar bu konuda yardım
  2. Fatih Özcan
  3. Ayrık sistem kanalizasyon yapılarının projelendirilmesi

Bir yerleşim bölgesinin kanalizasyon şebekesinin yapılabilmesi için bu beldenin basınçlı içme suyu şebekesine sahip olması, akışın gerçekleşebilmesi için yeterli debinin toplanması ve projelendirmede dikkate alınacak gelecekteki nüfusun iskan edileceği bir imar planının bulunması gerekir. Kanal döşenecek veya döşenmeyecek sokaklar; mevcut durumları, imar durumu, sokak genişliği, oluşacak...
  4. Mk1453
  5. Atık su arıtma yapılarının projelendirilmesi (ahmet samsunlu)

E-kitap olarak pdf dosyası şeklinde elinde olan arkadaşlar var mı? Acil ihtiyacım var teşekkür ederim.İlgilenen herkese..
  6. Samed Kağızman
  7. Beton santrali atıksu geri devir havuzlarının projelendirilmesi.

Arkadaşlar merhaba, Danışmanlığını yapmakta olduğum beton santrali için atıksu geri devir havuzu projelendirmek istiyorum.Projelendirme yaparken nelere dikkat etmeliyim, havuzların boyutlarını, kaç bölme olması gerekliliğini ve savaklanma yüksekliklerini neye göre belirlemeliyim? Elinde örnek projeler olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.