Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kanalizasyon yapıları ve projeleri

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Duygu Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Dilek

Duygu Dilek CMNet Üyesi

Merhaba arkadaslar,
    kanalizasyon yapıları ve projeleri ile ilgili ders notları ya da önereceğiniz kitap var mıdır?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Su getirme ve kanalizasyon uygulamaları - Kaan Yetilmezsoy

Hikmet Özgür bunu beğendi.
Kanalizasyon yapıları ve projeleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Alt Yapı Projeleri

elimde birçok içme suyu ve kanalizasyon projesi bulunmaktadır bir çoğu orjinal uygulanmış projedir. ancak hepsini buraya koymam bildiğiniz üzere çok zor bu yüzden istek durumuna göre bu projeleri paylaşacağım. ihtiyacı olanlar ya da fikir edinmek isteyenler buraya yazarlarsa yardımcı olurum.. Şimdiden Teşekkür Ederim
  2. Kanalizasyon Yapıları ve Projeleri dersinden bir soru?

soru su L:60 L. 50 L:60m O-----------O------------O-----------O 90m 94m 91m 84.5m jmin:0.0033 jmax:0.066 hmin:2.7m hmax:5.5m iç sirt kotlarini ayri ayri hesaplayarak yani 1-2 2-3 3-4 diye bulup hattin boy kesitini cizecegiz fakat ben daha 1-2 de jc yi j max la esit buldum bu gibi durumda ne yapmam gerektigini bilmiyorum boyle...
  3. Giriş ve çıkış savak yapıları (çöktürme tankı)

Çöktürme Tankı giriş ve çıkış yapılarının hesaplamasına ekten ulaşabilirsiniz.
  4. Su alma yapıları yardım..

Merhaba ; Suların arıtılması dersi projesinde nehirden su alma yapılarında emme kuyusunun sayısına ve cidar kalınlığına neye göre karar vereceğim. Aralıkları biliyorum ama neye göre seçeceğimi bilmiyorum kafama göre bir şey almak istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. Sorduğum sorulara kimse cevap vermiyor çok kötü hissediyorum kendimi :(