• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kapasite raporu

Merve Yeşildağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri dönüşüm
Merhaba arkadaşlar,

Tat lisanslı tesıste kapasıte raporu 1/3 oranında artıs olursa lısans yenılemesı yapılır yazmaktadır. Lisans yenıleme ıslemınde belge askıya mı alınır yanı faalıyetıne devam edemez mı? Bu şekilde bır calısması olan varsa acıl yardım lazım bana:( kafam karıstı

Arkadaşlar benim danışmanlığını yaptığım bir firmanın merkezi ankara da olduğu için erzurum da yaptığı iş için kapasite raporu çıkaramıyor bunu çıkarabilmesi için şube açması lazım.
Bu tesis için kapasite raporu yerine satış bilgi formu yüklesem aynı işi görür mü?

Açıklamada 'Kapasite Raporu, kapasite raporu yerine geçebilecek yetkili makamlardan alınmış diğer belgeler veya kapasite raporundan muaf olduğuna dair yetkili makamlardan alınmış belge.' denmektedir.sizin bahsettiğiniz zannedersem firmanızın tuttuğu tutanaklardır. Yanılıyor muyum?

Onları kullanamazsın hocam. Ben MİGEM Raporlarında bile zorluk yaşadım. İl Müdürlüğündekiler benden bunların kapasite raporu yerine geçebileceğini bildiren Bakanlık yazısı istediler. Senin durumu bilmiyorum ama beton santralleri için MİGEM veya bu işlerle hangi kurum ilgileniyorsa oradan raporu çıkarabiliyorsan sıkıntın hallolacaktır.

Ticaret odası kapasite raporu çıkarıyor ama erzurum da şube açması lazım iş verenin oda maliyetli bir işmiş ve zor dedi yani şube açmaya yanaşmıyor ne yapacağım açıkçası bilmiyorum.

Benim firmalarım da aynı durumda. Onlar senelik MİGEM Raporları aldıkları için bazı sorunları aşabiliyoruz.

Valla bakanlığın yazısını gönderdim seçenek onun ister migemden alsın ister şube açıp kapasite raporu çıkarsın kendi bilir