Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kapasite raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

 1. Merve Yeşildağ

  Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,

  Tat lisanslı tesıste kapasıte raporu 1/3 oranında artıs olursa lısans yenılemesı yapılır yazmaktadır. Lisans yenıleme ıslemınde belge askıya mı alınır yanı faalıyetıne devam edemez mı? Bu şekilde bır calısması olan varsa acıl yardım lazım bana:( kafam karıstı
   
 2. başvurunuzu başlatın bir başvuru numaranız olacak zaten,bence faaliyetin devam etmesinde bir sakınca yok ama il müd. sorun isterseniz.
   
  gülay ve kaanozdemir bunu beğendi.
 3. Burak Dumlu

  Burak Dumlu CMNet Üyesi

  Arkadaşlar benim danışmanlığını yaptığım bir firmanın merkezi ankara da olduğu için erzurum da yaptığı iş için kapasite raporu çıkaramıyor bunu çıkarabilmesi için şube açması lazım.
  Bu tesis için kapasite raporu yerine satış bilgi formu yüklesem aynı işi görür mü?
   
 4. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  Firmanızın faaliyet konusu nedir? Satış bilgi formunu kabul etmeyeceklerdir büyük ihtimalle.
   
 5. Burak Dumlu

  Burak Dumlu CMNet Üyesi

  Beton Santrali. Neden kabul etmesinler ki sonuçta kapasitesi belli olmazmı satış bilgi formuyla
   
 6. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  Açıklamada 'Kapasite Raporu, kapasite raporu yerine geçebilecek yetkili makamlardan alınmış diğer belgeler veya kapasite raporundan muaf olduğuna dair yetkili makamlardan alınmış belge.' denmektedir.sizin bahsettiğiniz zannedersem firmanızın tuttuğu tutanaklardır. Yanılıyor muyum?
   
 7. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  MİGEM'den alınan bilgi formundan mı bahsediyorsunuz yoksa?
   
 8. Burak Dumlu

  Burak Dumlu CMNet Üyesi

  Yok firmanın tuttuğu satış bilgi formlarından bahsediyorum
   
 9. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  Onları kullanamazsın hocam. Ben MİGEM Raporlarında bile zorluk yaşadım. İl Müdürlüğündekiler benden bunların kapasite raporu yerine geçebileceğini bildiren Bakanlık yazısı istediler. Senin durumu bilmiyorum ama beton santralleri için MİGEM veya bu işlerle hangi kurum ilgileniyorsa oradan raporu çıkarabiliyorsan sıkıntın hallolacaktır.
   
 10. Burak Dumlu

  Burak Dumlu CMNet Üyesi

  Ticaret odası kapasite raporu çıkarıyor ama erzurum da şube açması lazım iş verenin oda maliyetli bir işmiş ve zor dedi yani şube açmaya yanaşmıyor ne yapacağım açıkçası bilmiyorum.
   
 11. Rıfat Yıldırım

  Rıfat Yıldırım CMNet Üyesi

  Benim firmalarım da aynı durumda. Onlar senelik MİGEM Raporları aldıkları için bazı sorunları aşabiliyoruz.
   
 12. Burak Dumlu

  Burak Dumlu CMNet Üyesi

  Valla bakanlığın yazısını gönderdim seçenek onun ister migemden alsın ister şube açıp kapasite raporu çıkarsın kendi bilir
   
Kapasite raporu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Kapasite Raporu

  İyi günler, Kapasite raporunun hazırlanabilmesi için, öncelikle yapılması gereken aşamalar nelerdir arkadaşlar_? yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim. kolay gelsin iyi çalışmalar.
 2. Kapasite Raporu

  Merhaba, Kapasite raporu ile ilgili iki sorum olacaktı.Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 1- Tesis 2 sene önce hazırlattığı kapasite raporunda çalışma şeklini 8 saat olarak göstermiş ve o şekilde çalışıyormuş. Şu anda aynı sayıda personel ile 24 saat - 3 vardiya çalışıyor. Kapasitesinde herhangi bir değişim olması ve ya olmaması halinde kapasite raporunu yeniletmek gerekir mi? 24 çalışmak...
 3. Ön Kapasite Raporu

  Arkadaşlar, ön kapasite raporları bildiğim kadarıyla 1 yıl geçerli. Bu ön kapasite raporları ile geçici faaliyet belgesi başvurusunda bulunabilirmiyiz??
 4. Kapasite raporu hakkında

  Danışmanlığını yaptığımız firmanın vekalet ile kapasite raporunu temin etmemiz mümkün mü arkadaşlar?
 5. Kapasite raporu

  plastik geri dönüşüm lisansı alacağız. bunun için firmanın kapasite raporuna ihtiyacım var. daha önceden alınmamış. nasıl bir yol izlemem gerekiyor?