• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kapsam genişletme

Özgür Sarıbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevkent Danışmanlık
Merhabalar, ben Atıksu üzerine güneydoğuda bir firmanın laboratuvarında çevre mühendisi laboratuvar müdürü olarak çalışıyorum. Kapsamımızda atıksu üzerine 8 tane parametremiz var.

Şimdi esas konu 4 parametre daha almayı düşünüyoruz. 1 ini hallettim. Diğer 3 ünde eksikliklerimiz var.
Kapsam genişletme için çalışmaları başlattık.

1.Balık Biyodeneyi
2.Çözünüş Oksijen
3.Sıcaklık

bu 3 parametre ile ilgili -Çalışma Talimatı ve -Validasyon örneği varsa, bunla ilgili bu dökümanları paylaşabilecek arkadaşlara yardımları için şimdiden çok teşekkür ederim :)
Biliyorum firmalar yasaklıyor bilgi paylaşımını ama en azından önemli kısımlarını word e alıp isim belirtmeden paylaşabilirseniz oda bir destek olacaktır.

Burdan yada özelden yardımlarınızı bekliyorum, bu konu üzerine çok araştırma yaptım ama tıkandığım yerler var gerçekten yardıma ihtiyacım olmasa forum kirliliği yapan bir insan değilim zaten, ilk defa bir konu açıyorum, herkese Saygılar , Sevgiler ;)

Çalışmamız bitti neredeyse başvuru sürecine gireceğiz yardım eden kimse çıkmadı forumdan teşekkür arkadaşlar :mad:

Neyse bakayım olumlu sonuçlanırsa eğer yaptığım çalışmalar, ben yardıma hazırım :cool: