Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Karbon ayakizi

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Nur Palak tarafından paylaşıldı.

1. Nur Palak

Nur Palak CMNet Üyesi

konuyla ilgili kısa ve öğretici sunumumu paylaşmaktayım umarım faydalı olur..;):)

Ekli Dosyalar:

alix, E.KAYA, A_K Özalp ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaslar karbon ayakizinin tarima etkileri ile ilgili calisma yapan veya dokumana sahip olanlar var mı? Paylasirsaniz sevinirim. Tesekkurler

Karbon ayakizi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Karbon ayakizi

arkadaşlar merhabai kurumsal karbon ayak izinin hesaplanması ile ilgili dökümanı olan var mı acaba?
  2. ISO 14064-1 : Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi (Karbon Ayakizi Hesaplanması)

UENCO A.Ş. tarafından 30 MART Cuma günü ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonları Başlangıç Eğitimi düzenlenecektir. Eğitim kapsamında; - ISO 14064-1 Standardı - Standart İlkeleri - Ölçüm Yöntemleri - Terim ve Tarifler - Hesaplama Metodolojileri - IPCC ve GHG Protokolleri - Belirsizliklerin Hesaplanması - Pratik Uygulama - Sera Gazı Envanter Raporunun içeriği hakkında bilgiler verilecek olup...
  3. Uygulamalı Karbon Ayakizi Hesabı Eğitim Duyurusu (Uenco - Kartal Titanic Hotel)

Sayın İlgili, 28 Haziran 2012 Perşembe ve 29 Haziran 2012 Cuma Günleri, Kartal Titanic Otel' de, ISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ düzenlenecektir. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika da verilecektir. Detaylı bilgi için, eğitim duyuru broşürü ekte bilginize sunulmuştur. Eğitime katılmak isteyenlerin; "Eğitim...
  4. Karbon ayakizi hesabı uygulamalı eğitimi-ankara

Sayın İlgili; Yoğun talep üzerine ISO 14064-KISIM 1 SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE SERA GAZLARI EMİSYONLARI HESAPLANMASI uygulamalı eğitimi 28 Şubat - 1 Mart tarihlerinde Ankara Sürmeli Otel'de düzenlenecektir. Eğitime katılmak isteyenlerin eğitim ücretini eğitim duyuru formunda yer alan hesap numarasına göndererek banka dekontunu, katılımcı adı-soyadı, görevi ve firma adı bilgileri ile...
  5. Isg uygulamaları ve karbon ayakizi eğitim duyuruları

Sayın Yetkili; Yoğun talep üzerine; Teknik Çevre olarak uzman kadromuzla Çağlayan Tempo Otel’de 22 Mart 2013 tarihinde “Tüm Sektörler İçin İSG Eğitimi” ve 28-29 Mart 2013 tarihinde “Sera Gazı Emisyonları Envanteri ve Sera Gazları Emisyonları Hesaplaması” eğitimleri düzenlenecektir. Eğitimlerle ilgili detaylı bilgi ekte eğitim tanıtım broşürlerimizde mevcuttur. Eğitime katılmak isteyenlerin...