Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kariyer

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Merve Alkan tarafından paylaşıldı.

1. Merve Alkan

Merve Alkan CMNet Üyesi

Öğrenciyken çalışabileceğimiz part time alanlar var mı acaba birşeyler öğrenmek adına?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Proje üzerine çalışabilirsiniz. Danışmanlıkta derdim ama kağıt kötek öğrenirsiniz şuanki danışmanlık sisteminde tabi buda lazım..

Melih Coşar ve Tuğba Cabi bunu beğendi.
  3. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Fatih Bey'e katıldığım için üzerine fazla yorum yapamayacağım.Yalnız fabrika/işletme ortamlarındansa ofis ortamları part time için daha uygun diye düşünüyorum.En azından fabrikalarda servis problemi yaşarsınız.Bir de fabrikada bir süreç var,proses bazlı çalışıyorsunuz.Takip işidir.Fakat geleceğe dair kariyer hedeflerinizde fabrika türü işletmeler var ise neden olmasın..Bu şekilde çalışanlar da biliyorum.Bir de part time derken gün içinde part time mı yoksa haftalık bazda mı anlaşacaksınız o da önemli.Ama nasıl olursa olsun her biri birer tecrübedir bana sorarsanız.Çok da kafanızı bulandırmayın derim ben.Burada sadece önemli olan, salt oturarak mühendislik yapılmayacağıdır.

İyi şans dilerim.

4. Merve Alkan

Merve Alkan CMNet Üyesi

Teşekkür ederim yardımlarınız için

Kariyer konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kariyer Planlama, CV Hazırlama ve İş Görüşmesi Teknikleri Konferansı

Kariyer Planlama, CV Hazırlama ve İş Görüşmesi Teknikleri Konferansı Halit Kurtça Kültür Merkezi 7 Mart Cumartesi 13:30 - 17:30 (Ücretsizdir) Mesleki Kimlik Analizi CV Hazırlama İş Arama Mülakat Teknikleri Rezervasyon İçin: 0216 411 29 73 ( pbx ) / 11 Bilge SASA Hanim
  2. Kariyer fırsatları daha çekici..

Çalışanların iş değiştirme nedenleri üzerine yapılan araştırmadan beklenen sonuç çıkmadı! Sanılanın aksine iş değişikliği yapanlar önce ücrete değil uzun vadeli düşünüp kariyer fırsatlarına bakıyor... PARA MI, KARİYER Mİ? Kariyer.net iş değiştirmek isteyen adaylara sordu: "Para mı, kariyer mi?" Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net’in toplam 28 bin...
  3. Yeni mezun ve kariyer hayatının ilk 3 yılı içinde olanlara tavsiyeler..

Yeni mezun ve kariyer hayatının ilk 3 yılı içinde olanlara tavsiyeler.. Staj yapmış olduğunuz firmalar ile bağlantıya geçmek ve mezuniyetinizi haber vermek, Doğru CV hazırlamak, CV'yi güncel tutmak, gazete/internet/vs. gibi iş ilanlarının yer aldığı kaynakları günü gününe takip etmek, başvuru yaparken çekingen olmamak, Sahip olduğunuz hobileri korumak, geliştirmek, hobiniz yok ise kendinize...
  4. Kariyer üzerine!

Hayatta herşey kariyer mi? Yoksa kariyer bariyer mi? Peki kariyerle Sarıyer‘in ne alakası var. Yanıtları aşağıda… Bir kariyer koçu olsaydım şunları söylerdim. Değilim ama yine de söylüyorum. itirazı olan varsa söylesin. Sen anlamazsın abi, ne müdahale ediyorsun ‘veya Kelsin başına çare bul‘ da diyebilir mahsuru yok. Kariyerin kökü nerelere dayanır bilmiyorum. Araştırma gereği de duymadım....
  5. Kariyer değişiminde yapılan 9 büyük hata

Kariyer Değişimindeki 9 Büyük Hata Kariyerini değiştirmek hiçbir zaman kolay değildir. Çoğu kişi aklınızı kaçırdığınızı söyler, bazıları bir daha iş bulamayacağınızı söyler. Akrabalarınız “Ben sana söylemiştim.” cümlelerine başlar. Tüm olumsuzlukları rağmen, şansınızı denemelisiniz. İşte bu süreçte asla yapmamalısınız diyeceğimiz 9 hata: 1. Size Uymayan Popüler Mesleklere Bakmayın...