Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kartal gibi uçmak..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kartal gibi uçmak.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Uygulamalı Karbon Ayakizi Hesabı Eğitim Duyurusu (Uenco - Kartal Titanic Hotel)

Sayın İlgili, 28 Haziran 2012 Perşembe ve 29 Haziran 2012 Cuma Günleri, Kartal Titanic Otel' de, ISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ düzenlenecektir. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika da verilecektir. Detaylı bilgi için, eğitim duyuru broşürü ekte bilginize sunulmuştur. Eğitime katılmak isteyenlerin; "Eğitim...
  2. Cam, plastik gibi atıkların toplanmasıyla ilgili problem???

Herkese merhaba, Bir arkadaşımla beraber geri dönüşüm şirketlerine satmak üzere farklı stratejilerle atık toplamaya (bir nevi taşeronluk) yapmaya karar verdik. Fakat bunun için gerekenlere baktığımızda kuracağımız şirkete ne tür bir izin almalıyız, geri dönüşüm kutularımızı nereye hangi izinlerle koymalıyız, atıkları bir şehirden başka şehre taşıyabilir miyiz, yoksa böyle bir işe...
  3. 'plastikler zehiri sünger gibi emiyor'

[SIZE=16px]Denize atılan plastik atıklar, toksik maddeleri sünger gibi emiyor... [FONT=Verdana]Denizlerdeki yaşamı aşırı balıkçılık ve asitlenme tehdit ediyor. Ama bir büyük tehdit daha var. O da 'plastik atıklar'.... Environmental Science&Technology (Çevre Bilim ve Teknoloji) dergisinde yayınlanan San Diego Üniversitesi'nin yaptığı araştırımanın sonuçları çarpıcı... Plastik atıkların...
  4. 3. köprü, ilısu barajı gibi dev projeleri

3. köprü, Ilısu Barajı gibi dev projeleri, 'Çevresel Etki Değerlendirme' (ÇED) süreci dışında tutan yönetmelik maddesi Danıştay'da iptal edildi. Ekoloji örgütleri ile bürokrasi arasında yıllardır süren "Çevresel Etki Değerlendirme" (ÇED) muafiyeti mücadelesi, Danıştay 14. Dairesi’nin kararıyla son buldu. Radikal gazetesinden Enis Tayman imzalı habere göre; 14. Daire, ÇED sürecine...