Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

karton kutu üretimi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Serhat Güler tarafından paylaşıldı.

1. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

videoyu buradan izleyebilirsiniz.

[video=vimeo;27715614]http://vimeo.com/27715614[/video]

karton kutu üretimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Karton Endüstrisi Atıksularının Anaerobik Arıtımı ve Arıtma Kinetiği

Karton Endüstrisi Atıksularının Anaerobik Arıtımı ve Arıtma Kinetiği Ender ÇETİN istanbul Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Biyolojik olarak zor parçalanabilen yapıdaki karton endüstrisi atıksularının incelendiği çalışmada 5 farklı çamur yaşı (10-60 gün) ve 3 farklı organik yükleme hızında anaerobik arıtılabilirlik çalışmaları yürütülmüştür. Deneysel...
  2. kağıt, karton gibi maddelerden ,kompost yapımı?

merhaba; birsey soracaktım ben sıteye baktım ama hep çöpten kompost yapımı var birseyı bulamadım ambalaj atıklarından yani sadece kağıt,karton gbi maddelerden kompost yapımını anlatan bilgi mevcut olan var mı? sonuçta organik madde içeriği az olduğu için organik madde eklemek gerek bu tarz bilgiler elınde olan var mı? yoksa buradaki bilgilerle aynı yöntemde mi düşünmeliyim? yardımcı olur...
  3. Hurda Kağıttan Gri Karton Üretimi ??

Arkadaşlar hurda kağıttan gri karton üreten ,yani kağıt geri dönüşümü yapan bir firmanın danışmanlığını yapmaktayım, söz konusu tesis GFB lisans konularından Ambalaj Atığı Geri Kazanıma Girer mi ??? ek bilgi olarak 2007 yılında Çevre ve Orman Bakanlığından gelen bir yazıda - 01.01.2005 tarihinde yürürlüğe giren " Ambalaj ve Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği " gereğince ön...
  4. Lisansli kağit-karton geri dönüşüm firmalari

Arkadaşlar Lisanslı Kağıt-Karton Geri Dönüşüm Firmalarının güncel listesini nereden bulabilirim http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden bir liste edindim fakat en son 24.02.2011 tarihinde güncellenmiş en güncel haliyle bir liste varsa paylaşırsanız memnun olurum.
  5. Hazır kutu menfez, kilitli parke taşı, bordür boru, büz boru iş akım şeması

iyi güler arkadaşlar elinde hazır kutu menfez, kilitli parke taşı bordür boru, büz boru ile ilgili iş akım şeması ve bilgi olan var mı?