Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kasım 2012 antalya çed sunumları

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar,

19-21 Kasım 2012 tarihinde Antalya'da düzenlenen ÇED Yönetmeliği ve Uygulamaları Eğitimi ve 22-24 Kasım 2012 tarihinde yine Antalya'da gerçekleştirilen Çevrim içi ÇED Süreci Yönetimi Projesi ve Çevresel Verilerin Raporlanması Eğitimi slaytları aşağıda verilmiştir.

Ekli Dosyalar:

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

devamı...

Ekli Dosyalar:

Kasım 2012 antalya çed sunumları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 2012 Atık Yönetimi Sempozyumu - Antalya

Sayın İlgili; 2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre...
  2. 2012 Atık Yönetim Sempozyumu (Antalya)

Sayın İlgili; 2001 yılında T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre...
  3. Çevre ve Madencilik Sempozyumu (14-16 Kasım 2012) (TRABZON)

[COLOR=#2d6600]Çevre ve Madencilik Sempozyumu (14-16 Kasım 2012) [COLOR=#505050] T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, madencilik ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, çevresel STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler, Belediyeler) bilgi...
  4. Rew istanbul 2012 seminer sunumları

Ekte bütün sunumlara ulaşabilirsiniz... 07 Haziran 2012 Perşembe Karadeniz Salonu T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Saat Sunum Başlığı Konuşmacı 13:30 – 14:00 Kentsel Atıksu Yönetimi ve Atıksu Arıtma Tesisi Enerji Teşviki Selçuk Bozkurt (Şube Müdür V.) Buğçe Doğançimentepe (Uzman) 14:00-14:30 Soru-Cevap 14:30 - 15:00 Evsel ve Kentsel Arıtma Çamurlarının...
  5. 23-27 mart 2013 antalya eğitim sunumları

Arkadaşlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan ve 23-27 Mart 2013 tarihileri arasında Antalya'da gerçekleştirilen: "ÇED UYGULAMALARI VE SÇD - YETERLİK BELGESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI İLE ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK KONULARI HAKKINDA YÖNETMELİK VE UYGULAMALARI" sunumları aşağıdaki linkte...