Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kastamonu Hizmetiçi Eğitim Semineri Sunuları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Arkadaşlar eğitim semineri sunularını eklentilerden indirebilirsiniz...

Ekli Dosyalar:

2. Ahmet Ramoğlu

Ahmet Ramoğlu CMNet Üyesi

elinize sağlık...

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

4. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

13 eksik mi yoksa hiç mi yoktu? :)

5. Ceyda Kazancioglu

Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

Cevap: Kastamonu Hizmetiçi Eğitim Semineri Sunuları

Teşekkür ederiz. :)

6. Uğurhan Korkmaz

Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

s-13 eksik sanırım.

7. Uğurhan Korkmaz

Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

Paylaşım için teşekkürler.

Kastamonu Hizmetiçi Eğitim Semineri Sunuları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın Güvenliği Semineri

Merhaba; İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ekim-Aralık 2009 eğitim programı çerçevesinde, 09-10.11.2009 (Pazartesi-Salı) tarihinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz. * Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır. * Seminere katılım ücretsizdir. * Katılım için...
  2. Çevre izni ve lisansı eğitimi sunuları - Antalya

Çevre İzni ve Lisansı Eğitimi Antalya Ocak 2011 Sunuları ilk kez cevremuhendisleri.net aracılığıyla sizlerle ::::::::::::::::::>>> 2 part halinde 21 adet döküman bulunmaktadır..
  3. TUÇEV Atık Yönetimi Eğitim Sunuları

Arkadaşlar Türkiye Çevre Koruma Vakfının gerçekleştirdiği atık yönetimi sunumlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar.. Gün => 1. gün sunumları http://www.tucev.org/wasteManagement/birinci_gun.zip 2. Gün => 2. gün sunumları http://www.tucev.org/wasteManagement/ikinci_gun.zip 3. Gün => 3. gün sunumları http://www.tucev.org/wasteManagement/ucuncu_gun.zip
  4. TUÇEV ÇED ve Madencilik Sempozyumu Sunuları

Arkadaşlar Türkiye Çevre Koruma Vakfının gerçekleştirdiği ÇED ve Madencilik Sempozyumu sunumlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar.. 20/01/2012 Sunumları => 10:40 - 11:30 Oğuz Güner => 13:30 - 14:15 Selahattin Hacıömeroğlu => 14:15 - 14:45 Mahmut Şahin => 15:00 - 15:45 Mehmet Tombul => 15:45 - 16:15 Esat Karakaya => 16:15 - 17:15 Yalçın Karaca...
  5. Kimyasalların yönetimi ve büyük endüstriyel kazaların kontrolü hakkında hizmetiçi eğitim

30 Kasım-2 Aralık 2012 tarihleri arasında “Kimyasalların Yönetimi ve Büyük Endüstriyel Kazaların Kontrolü Eğitimi gerçekleştirildi. Antalya’da düzenlenen eğitime il müdürlüklerinde görev yapmakta olan personel katılım sağladı. Kimyasallar Yönetimi Daire Başkanlığından eğitici olarak görevlendirilen 7 personel tarafından kimyasalların yönetimi ile ilgili mevzuat ve bunların denetimine yönelik...