Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kategori ikonlarını beğendiniz mi?

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

?

ikonlar Nasıl Olmuş?

1. Çok iyi olmuş

oy sayısı 10
    71,4%
  2. İyi olmuş

oy sayısı 4
    28,6%
  3. Fena Değil

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Olmasada Olurdu

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar merhaba. Sitemizi kurduk ama eksik olduğunu düşündüğüm bir konu da kategorilere ikon koymaktı. Sonunda buda bitti sayılır. Evet Sizce nasıl olmuş.. Anketimize katılırsanız memnun olurum...

2. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

kankam canım ciegrim sen yaparsında kötü mü olur süper :)

3. Tayfun Bolsu

Tayfun Bolsu CMNet Üyesi

4. mustafaskal

mustafaskal CMNet Üyesi

Ikonları inceledim. Genel olarak bir terslik yok. Aksine konularla tam uyumlu olmuş. Teşekkürler..

Kategori ikonlarını beğendiniz mi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. atık yağ kategori analizi

Merhaba arkadaşlar elinde atık yağlar için kategori analizi yapan laboratuvarların listesi olan var mı? Paylaşırsa memnun olurum. Herkese kolay gelsin...
  2. lll. Kategori Atık Yağlar

Merhaba Arkadaşlar, 3. Kategori Atık Yağlar ile ilgili yaptığım bir çalışma için bana, 3. Kategori yağlara verebileceğiniz örnekler var mıdır? Tabloya göre tamam ama,mesela geri kazanım tesislerindeki DİP ürün gibi bu bunun benzeri pratikte bildikleriniz varsa onların cevabını alırsam yeter. Teşekkürler,
  3. Iii. kategori atık yağlar

Arkadaşlar, öncelikle herkese kolay gelsin. Bi maruzatım olacaktı. Firmamda III. Kategori atık yağlar oluşmaktadır ve bu tehlikeli atık sınıfına giren atık yağların lisansli bir bertaraf tesisine 6 ayda bir gönderilmesi gerekmektedir diyor bakanlık. Fakat bizim firmada yılda ancak 100 lt gibi az bir miktarda çıkıyor atık yağ ve bunun 10-20 tonluk lisanslı araçlarda bertaraf tesisine...
  4. 1. ve 2. kategori sıfır yağın 3. kategoriye dönüşmesi

Arkadaşlar merhaba, Daha önce yağlarla ilgili konu açmıştım. Talaşlı imalat sektöründe çalışıyorum. Yağlar sürekli kullanılıyor azaldıkça üzerine yağ eklenen bir sistemimiz mevcut. Sürekli kullandıgımız yağdan 5 ay önce analiz yaptırmıştım ve sonuc 3. kategori çıkmıştı. Eskiden x firmasından yağ alıyorduk 8 ay önce x firmasından ayrılarak y firmasından yağlarımızı satın almaya başladık....