Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atık bertarafı

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Enise A. tarafından paylaşıldı.

1. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

Arkadaşlar ben katı atık bertarafı üzerine bir sunum yapacağım . Konuyla ilgili elinde video,slayt,sunum(örnek almam için),yazı vs... olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi lütfen ?

2. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

sunumu kime yapacaksınız. ne kadar detaya ineceksiniz. yada yaptınız mı ? biraz geç dönüş oldu ama kusura bakmayın.

Katı atık bertarafı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitkisel atık yağların bertarafı

Merhaba; İşletmedeki yemek firması, yemekleri işletmenin bulunduğu arazi içinde bulunan yemekhane binası içinde yapıp daha sonra çıkan bitkisel atık yağları alıp kendi anlaşma yaptığı geri kazanım firmasına götürebilir mi? Yoksa yemekler işletme arazisi içinde yapıldığı için o bitkisel atık yağları işletmenin sözleşme imzaladığı firmaya mı vermesi gerekir? Yemek firmasıyla yapılan sözleşmedeki...
  2. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  3. Tehlikeli atık bertarafı

Arkadaşlar merhaba; Tehlikeli atık bertarafı konusunda lisanlı firmaları bir türlü bulamıyorum. Ya açılmıyo ya hata veriyor. Nerden bulabilirim bu firmaları acaba?
  4. Atık yağ bertarafı

Herkese merhaba, danışmanlığını yaptığım tesiste 50kg kadar atık yağ mevcut. bu kadar az miktarda atık yağı gelip alabilecek bir bertaraf tesisi biliyor musunuz? atık yağın analizi yapılmamış ve şanzıman yağını hidrolik yağ ile karıştırmışlar. analiz sonucunda problem çıkacak büyük bir ihtimalle. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekli?
  5. Atık ilaçların bertarafı

Arkadaşlar, Tarihi geçmiş olan ilaçların bertarafıyla ilgili ne tür çalışmalar var, hangi yöntemlerle bertaraf sağlanıyor.Bilgisi olan , bu konuyla ilgilenen varsa paylaşım yapabilir mi ? :D:rolleyes::hhhhhh::tskler: