Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atık dersi öngörü grup çalışması

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Cansu Bağ tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

katı atık dersi öngörü çalışmasıdır.

Ekli Dosyalar:

emrahalpgöde ve Cihan Yeşil bunu beğendi.
  2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

güzel paylaşım.. ;)

3. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Biraz uğraştırdı ama :) teşekkürler...

4. Cihan Yeşil

Cihan Yeşil CMNet Üyesi

teşekkür ederim

Katı atık dersi öngörü grup çalışması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Elektrokımyasal arıtım ve uygulamaları: Katı atık sızıntı suyu çalışması(türkay 2007)

ELEKTROKIMYASAL ARITIM VE UYGULAMALARI: KATI ATIK SIZINTI SUYU ÇALIŞMASI(TÜRKAY 2007) Fatih İLHAN, Uğur KURT, Ömer APAYDIN, Ertan ARSLANKAYA, M. Talha GÖNÜLLÜ * Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Fakültesi, Endüstri Müh. Bölümü, Yıldız-İSTANBUL
  2. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  3. Pik dökümü yapan tesiste açığa çıkan curuf atık kodu belirlenmesi çalışması

Pik döküm ve Sfero döküm yapan bir tesisim var. Bu tesiste proses sonucunda curuf meydana geliyor. Atık kodunu 10 09 03 (ocak curufları) (10 09 demi döküm işlemlerinden kaynaklanan atıklar)olarak belirledim. pik döküm konusunda fazla bilgi sahibi değilim. Sizce kod doğru mu? Pik döküm 10 08 demir dışı ısıl metalurjisinden kaynaklanan atıklara yada başka bir gruba girer mi?
  4. Katı atık dersi için daha önce Kou'da çıkmış sorular.

Merhaba, katı atık dersi için daha önce Kou'da çıkmış sorular lazım. Bu sorulara ihtiyacım var.
  5. Kati atik karakterizasyon calismasi

Merhaba arkadaslar, kati atik karakterizasyon calismasi nasil yapilir ? Yardimci olur musunuz