Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atık enerji eldesi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Soner Dalgın tarafından paylaşıldı.

1. Soner Dalgın

Soner Dalgın CMNet Üyesi

bu konu hakkında elinde döküman bulunan var mı ?

2. Piroliz yoluyla değerlendirilebilmektedir.

Ekli Dosyalar:

Katı atık enerji eldesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. katı atık yönetimi

akdeniz üniversitesi katı atık yönetimi ders notları prof.dr bülent topkaya tarafından hazırlanmıştır download | ifile.it
  2. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  3. Arıtma çamurundan enerji eldesi

Arıtma çamurlarından enerji eldesi ile ilgili makaleye ihtiyacım var.Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  4. Katı atık bertarafı

Arkadaşlar ben katı atık bertarafı üzerine bir sunum yapacağım . Konuyla ilgili elinde video,slayt,sunum(örnek almam için),yazı vs... olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi lütfen ?
  5. Katı atık sözleşmeleri

Değerli arkadaşlar Katı atıklar için sözleşmeleri belediyelerin hangi birimi gerçekleştiriyor, tüm yönetmeliklere baktım sözleşme adı altında bir şey bulamadım. Katı atık sözleşmeleri ile ilgili detaylara nasıl ulaşabiliriz. Teşekkürler....