• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Katı atık proje

büşra sanem yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
mezun
katı atıkların geri dönüşümüyle ilgili proje hazırlayacağım nasıl bir çalışma yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim ;)

öncelikle mesajıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :) katı ve tehlikeli atık dersinde hocanın verdiği ödev sanırım ambalaj atıklarını kastetmiş olabilir ;)

@büşra sanem yılmaz
kolay gelsin. Ben bununla ilgili ders görmüştüm. Katı atık derken bunun içine evsel atık veya çöplerde gelebilir. Bununla ilgili elimde bilgi varsa paylaşırım yok eğer ambalaj ise yardımcı olurum. İstersen onu iyi bir öğren.

@büşra sanem yılmaz
dersin adı katı ve tehlikeli atık ise ambalaj atıklarını kastettiğini sanmıyorum açıkçası. Tehlikeli atıkları baz alarak bi çalışma yapabilirsiniz

Merhabalar, benim ve grup arkadaşlarımın üniversite de yapmış olduğumuz katı projesini yüklüyorum siteye, umarım yardımcı olur. İçerisinde Katı atık için düzenli depolama alanı lot ve hacim hesabı, çıkacak metan gazlarının 2 farklı yöntemle hesaplanması, Ayrıca oluşabilecek sızıntı suyu hesaplamaları gibi veri ve bilgiler var. Proje de ki her şeyi İzmir ili için tasarladık varsayımsal olarak. Umarım işini görür. Kolay gelsin. Proje ile ilgili aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin, hatırladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Ekli dosyalar

• SON HALİ.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 106
@Süheyla Duran
bazı üniversiteler farklı işleyebiliyor çünkü ama hocanında belirtmesi lazım veya proje için kişi istediğini seçebilir.

katı atık dersinde çöp kamyonlarının güzergahları ile ilgili hasaplamalar sefer sayıları gibi bişiler var diye hatırlıyorum. ambalaj veya tehlikeli atık ile ilgili oldugunu düşünmüyorum

arkadaşlar teşekkür ederim cevap yazdığınız için ;) emin olmak amacıyla arkadaşıma sordum herhangi bir katı atığın geri dönüşümü üzerine proje yapıcaz