Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atık proje

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında büşra sanem yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. büşra sanem yılmaz

büşra sanem yılmaz CMNet Üyesi

katı atıkların geri dönüşümüyle ilgili proje hazırlayacağım nasıl bir çalışma yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim ;)

2. Cumhur Bakır

Cumhur Bakır CMNet Üyesi

Katı atıkların mı ambalaj atıkların geri dönüşümü ile ilgili çalışma yapacaksın

3. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

katı atık dersen baya kapsamlı olur ambalaj ise demek istediğin yardımcı olmaya çalışalım

4. büşra sanem yılmaz

öncelikle mesajıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :) katı ve tehlikeli atık dersinde hocanın verdiği ödev sanırım ambalaj atıklarını kastetmiş olabilir ;)

5. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

kolay gelsin. Ben bununla ilgili ders görmüştüm. Katı atık derken bunun içine evsel atık veya çöplerde gelebilir. Bununla ilgili elimde bilgi varsa paylaşırım yok eğer ambalaj ise yardımcı olurum. İstersen onu iyi bir öğren.

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

dersin adı katı ve tehlikeli atık ise ambalaj atıklarını kastettiğini sanmıyorum açıkçası. Tehlikeli atıkları baz alarak bi çalışma yapabilirsiniz

7. Olgaç Sürmelihindi

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

tabi ki olabillir ama ilk akla gelen ambalaj atıkları olacak bu bağlamda daha farklı bişey yapılabilir kanaatimce

9. Sena ÇETİNKAYA

Sena ÇETİNKAYA CMNet Üyesi

Merhabalar, benim ve grup arkadaşlarımın üniversite de yapmış olduğumuz katı projesini yüklüyorum siteye, umarım yardımcı olur. İçerisinde Katı atık için düzenli depolama alanı lot ve hacim hesabı, çıkacak metan gazlarının 2 farklı yöntemle hesaplanması, Ayrıca oluşabilecek sızıntı suyu hesaplamaları gibi veri ve bilgiler var. Proje de ki her şeyi İzmir ili için tasarladık varsayımsal olarak. Umarım işini görür. Kolay gelsin. Proje ile ilgili aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin, hatırladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

Ekli Dosyalar:

Nurdan Ersin bunu beğendi.
  10. Olgaç Sürmelihindi

bazı üniversiteler farklı işleyebiliyor çünkü ama hocanında belirtmesi lazım veya proje için kişi istediğini seçebilir.

11. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

katı atık dersinde çöp kamyonlarının güzergahları ile ilgili hasaplamalar sefer sayıları gibi bişiler var diye hatırlıyorum. ambalaj veya tehlikeli atık ile ilgili oldugunu düşünmüyorum

12. büşra sanem yılmaz

arkadaşlar teşekkür ederim cevap yazdığınız için ;) emin olmak amacıyla arkadaşıma sordum herhangi bir katı atığın geri dönüşümü üzerine proje yapıcaz

13. Olgaç Sürmelihindi

o zaman plastik seçebilirsin ve konu olarak da geniş kapsamlı.

14. büşra sanem yılmaz

peki teşekkür ederim :)

15. inanhc

inanhc CMNet Üyesi

Süüüü Hocam haklı bence :p