Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

katı atık stajı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında batur tarafından paylaşıldı.

1. batur

batur CMNet Üyesi

Arkadaşlar ben i 3.sınıf öğrencisiyim, lab stajı yapmak istiyorum ve bunuda katı atık üzerine yapmak istiyorum.Bana önerebilceğiniz staj yerleri varmı? Varsa çok makbule geçer:D

Not:İstanbul ve Ankara tercihimdir:)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

katı atık konusunda sana yardımcı olabilecek arkadaşlar var sanırım ama labları var mı bilmiyorum?

3. batur

batur CMNet Üyesi

tamam rica etsem sen bi konuşabilirmisin onlarla,senden haber bekliyorum

4. batur

batur CMNet Üyesi

fatih bey arkadaşlarınızla konuştunuzmu merak ettim hala bi haber çıkmadıda:D

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Batur vallahi unutmuştum ne yalan söliyim ama az evvel konuştum. seni arkadaşa yönlendiriyorum. Telefon numarasını özel mesajla gönderiyorum. Ara selamımı söyle..

katı atık stajı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. katı atık yönetimi

akdeniz üniversitesi katı atık yönetimi ders notları prof.dr bülent topkaya tarafından hazırlanmıştır download | ifile.it
  2. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  3. lab. stajı mı tesis stajı mı?

Ben çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bu yaz döneminde 30 iş günü staj yapmam gerekiyor. Okulum lab. stajı olsun ya da işletme stajı olsun gibi bir zorunluluk koymuyor. Ben İSKİ'ye başvurmayı düşünüyorum ama orada lab. stajı mı yapsam yoksa tesiste mi yapsam karar veremiyorum. 2. sınıf öğrencilerine lab. stajı öneriliyor ama İSKİ ye seçilmek zor ve seçilirsem seçilmişken 30 günü de lab....
  4. Katı atık bertarafı

Arkadaşlar ben katı atık bertarafı üzerine bir sunum yapacağım . Konuyla ilgili elinde video,slayt,sunum(örnek almam için),yazı vs... olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi lütfen ?
  5. Katı atık sözleşmeleri

Değerli arkadaşlar Katı atıklar için sözleşmeleri belediyelerin hangi birimi gerçekleştiriyor, tüm yönetmeliklere baktım sözleşme adı altında bir şey bulamadım. Katı atık sözleşmeleri ile ilgili detaylara nasıl ulaşabiliriz. Teşekkürler....