Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı atıkların stabilite analizi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında özkan şahin tarafından paylaşıldı.

1. özkan şahin

özkan şahin CMNet Üyesi

Merhabalar. Cumhuriyet Üniversitesi'nde okumaktayım. Katı Atıkların Stabilite Analizi Ve Tasarımı konulu ödevimde yeterli dökümanlar bulamadım bu konuda elinde materyal bulunan ve paylaşmak isteyen arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi?

Katı atıkların stabilite analizi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık Toplama Turlarının Planlanması ve Maaliyet Analizi

Yerel ve bölgesel katı atık bertaraf sistem ve tesislerinin planlanması aşağıdaki noktaları dikkate alır: a.) Yer ile ilgili ödevler b.) Kapasite ile ilgili ödevler c.) Transportla ilgili ödevler d.) Tur planlaması ile ilgili ödevler e.) Uzaklaştırma ile ilgili ödevler f.) Toplama ile ilgili sistemler Prof.Dr. Ertuğrul Erdin tarafından hazırlanan dökümanın tamamına ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Atıkların geri dönüşümü ve ekonomik analizi

Merhabalar..Bu konu ile ilgili sunumumuz var..Özellikle ekonomik analiz ile ilgili bilgi gerekiyor.Ve bu konuya bağlı grafikler resimler..2 Günümüz var :( Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Katı Atıkların İkili Toplanmasına İlişkin Genelge

Bakanlık evlere torba dağıtacak yeni haber AA Giriş Saati : 31.05.2012 11:35 Güncelleme : 31.05.2012 11:40 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, çöp geri kazanımının artırılması için evlerde ''ikili toplama sistemini'' hayata geçirecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, çevrenin daha az kirlenmesi ve geri dönüşümün artırılması amacıyla evlerdeki çöpler için ''ikili toplama sistemini'' hayata...
  4. Yürürlükte Katı atıkların kontrolü yönetmeliği

KATI ATIKLARIN KONTROLU YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 14.03.1991 Resmi Gazete Sayısı: 20814 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı; her türlü atık ve artığın çevreye zarar verecek şekilde, doğrudan veya dolaylı bir biçimde alıcı ortama verilmesi, depolanması, taşınması, uzaklaştırılması ve benzeri faaliyetlerin yasaklanması, çevreyi olumsuz yönde etkileyebilecek olan tüketim maddelerinin...
  5. Katı atıkların yakılması

genel bir dökümana ihtiyacım var .yardımcı olur musunuz ?