Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katı ve tıbbi atık bertaraf tesisleri anket formu

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

KATI ATIK/TIBBİ ATIK BERTARAF TESİSLERİ ANKET FORMU
    (www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr adresinden de erişilmesi mümkündür)

Ekli Dosyalar:

2. Ufuk Günay

Ufuk Günay CMNet Üyesi

kusura bakmayın ama.ben bu testi anlayamadım
    ben tıbbı atik kontrolüyüm ama yınede anlayamadım.acıklarsan sevinirim

3. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/ girerseniz orada daha ayrıntılı bilgiler mevcuttur. YENİ FORMLAR /FORMATLAR bölümünde.
    Ne için koyduğumu şu anda hatırlamıyorum ama arkadaşlar özel mesaj atıp bazen yardım istiyorlar. Onlar için de koymuş olabilirim.

Katı ve tıbbi atık bertaraf tesisleri anket formu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tıbbı Atık Yeni Formu!

İyi Çalışmalar : Hastanelerden Tıbbi Atıklar Toplanırken atıkları toplayan firmalar hastanelerden yeni form istemişler ve atıkları almamışlar.Bu yeni form tam olarak nedir bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bu yeni formu nereden temin edilecek ve formu temin edene kadar ne gibi yol izlememiz gerekiyor ?
  2. Atık geri kazanım/bertaraf tesisleri lisans sorgulaması hk.

Arkadaşlar aşağıdaki web adresinden Atık Geri Kazanım/Bertaraf Tesisleri Lisans Sorgulaması yapabilirsiniz. http://atiklisans.cevre.gov.tr/
  3. Yürürlükte Atıksu altyapı ve evsel katı atık bertaraf tesisleri tarifelerinin belirlenmesinde uyulacak usul ve

[COLOR=#1c283d]ATIKSU ALTYAPI VE EVSEL KATI ATIK BERTARAF TESİSLERİ TARİFELERİNİN BELİRLENMESİNDE UYULACAK USUL VE ESASLARA İLİŞKİN YÖNETMELİK [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d] Resmi Gazete Tarihi: 27.10.2010 Resmi Gazete Sayısı: 27742 [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d]Amaç [COLOR=#1c283d]Bu Yönetmeliğin amacı; atıksu altyapı tesisleri ile evsel katı atık bertaraf tesislerinin kurulması,...
  4. Atık bertaraf ve geri kazanım tesisleri soru kağıdı

Türkiye İstatistik Kurumunun Bertaraf ve geri kazanım tesislerine gönderdiği soru kağıdı
  5. Atık koduna göre bertaraf / geri kazanım tesisleri

Aşağıdaki kodlardaki atıkları kabul eden bertaraf, geri kazanım tesislerine ihtiyacım var. İlgilenen firmaların tarafıma ulaşmasını rica ediyorum. 10 10 03 Ocak cürufları 10 10 10 10 10 09 dışındaki baca gazı tozu 15 02 02 * Tehlikeli maddelerle kirlenmiş emiciler, filtre malzemeleri (başka şekilde tanımlanmamış ise yağ filtreleri), temizleme bezleri, koruyucu giysiler 15 01 10 *...