• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Katılım belgesi formatı hkk.

Erkan Ertürk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SATE KİMYA
Arkadaşlar günaydın;

Çevre Yönetim Birimi olarak çalışanlarımıza yılda en az bir defa aşağıdaki eğitim konularında eğitim veriyoruz.

Eğitim Konuları

1-Çevrenin önemi ve çevre kirliliğinin sonuçları

2-Çevre kirliliğine neden olan atıklar ve çeşitleri (İşletmeden kaynaklanan atık ve çeşitleri)

3-Çevre mevzuatı gereği sorumluluklar ve görevler

4-Çevresel yaptırımlar.

Sizden ricam verilen bu eğitimler için elinizde eğitim katılım belgesi formatı varsa paylaşmanızdır.

Teşekkürler.

Melih bey,

Form değilde Katılım Belgesi formatı istiyorum.

Konuyu açarken form kelimesi yerine Belgesi yazmam gerekiyordu.

@Erkan Ertürk

Katılım formu değil de sanırım şuna benzer bir şey istiyorsunuz doğru mu anladım?

HE_katilim_S_Bos.jpg

@Erkan Ertürk

Yukarıdaki mesajımı düzeltirken siz de yazmışsınız.

Ayrıca istediğiniz şeyin örnekleri internette mevcuttur. Firmanızın logosunu da yanınıza alıp bir matbaacıyla anlaşacak, bunu da çalışanlarınıza vereceksiniz. Anlaştığınız grafiker, matbaa vs zaten size bir katalog sunacaktır. İçinden seçersiniz.

Erkan Bey,

Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik Madde-10 Çevre Görevlilerinin yükümlülükleri'nden bakabilirsiniz.

@Erkan Ertürk
Erkan Bey, konuyla ilgili bende eğitim vermeye başladım ve belge düzenleyeceğim elimde bi format var ama daha düzenlemedim,gerekli düzenlemeleri yapınca burdan paylaşacağım.;)
@Melih Coşar
Melih Bey, teşekkürler benimde takıldığım yer burasıydı.:harika: