Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Katılım belgesi formatı hkk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Erkan Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar günaydın;

Çevre Yönetim Birimi olarak çalışanlarımıza yılda en az bir defa aşağıdaki eğitim konularında eğitim veriyoruz.

Eğitim Konuları

1-Çevrenin önemi ve çevre kirliliğinin sonuçları

2-Çevre kirliliğine neden olan atıklar ve çeşitleri (İşletmeden kaynaklanan atık ve çeşitleri)

3-Çevre mevzuatı gereği sorumluluklar ve görevler

4-Çevresel yaptırımlar.

Sizden ricam verilen bu eğitimler için elinizde eğitim katılım belgesi formatı varsa paylaşmanızdır.

Teşekkürler.

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

bll_2081 ve Göksel Kurtuluş bunu beğendi.
  3. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Melih bey,

Form değilde Katılım Belgesi formatı istiyorum.

Konuyu açarken form kelimesi yerine Belgesi yazmam gerekiyordu.

4. Melih Coşar

Katılım formu değil de sanırım şuna benzer bir şey istiyorsunuz doğru mu anladım?

HE_katilim_S_Bos.jpg

5. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Melih bey,

Eğitime katılanlara EĞİTİM KATILIM BELGESİ düzenleyeceğim.

6. Melih Coşar

Yukarıdaki mesajımı düzeltirken siz de yazmışsınız.

Ayrıca istediğiniz şeyin örnekleri internette mevcuttur. Firmanızın logosunu da yanınıza alıp bir matbaacıyla anlaşacak, bunu da çalışanlarınıza vereceksiniz. Anlaştığınız grafiker, matbaa vs zaten size bir katalog sunacaktır. İçinden seçersiniz.

7. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Bu eğitimleri hangi yönetmeliğe bağlı olarak veriyoruz

8. Melih Coşar

Erkan Bey,

Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik Madde-10 Çevre Görevlilerinin yükümlülükleri'nden bakabilirsiniz.

Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  9. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Erkan Bey, konuyla ilgili bende eğitim vermeye başladım ve belge düzenleyeceğim elimde bi format var ama daha düzenlemedim,gerekli düzenlemeleri yapınca burdan paylaşacağım.;)
    Melih Bey, teşekkürler benimde takıldığım yer burasıydı.:harika:

10. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Teşekkür ederim.

Katılım belgesi formatı hkk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici faaliyet belgesi için iş akim şemasi ve proses özeti formati

09.01.2013 tarihi ile yayınlanan iş akım şeması ve proses özeti formatı. Ön incelememe istinaden sadece 5. Atıksu Deşarjı kısmında fark var. 6. ATIKSU DEŞARJI Bu kısımda vaziyet planları ve iş akım şemalarında belirtilmiş olan atıksu deşarj noktalarına ilişkin olarak atıksuların oluştuğu noktalar, tesis içi arıtım uygulanıp uygulanmadığı, arıtım sistemine ilişkin bilgiler, ilgili altyapı...
  2. Satış izin belgesi / katı yakıt satıcısı kayıt belgesi ?

Ekte gönderdiğim yazı hakkındaki görüşlerinizi almak istedim .. bu yazıyı yeni anlaşmayı düşündüğümüz bir Kömür ocağı yetkilisi gönderdi bu yazılanları Çevre Danışmanlığını yaptığımız için bizmi yapmalıyız ? ve yapılması gerekenler ?
  3. Çmo istanbul şube gürültü komisyonu katılım

GÜRÜLTÜ KOMİSYONU Komisyonumuz 04.06.2010 tarih ve 27601 sayılı Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği kapsamında yapılan uygulamaları tartışmak ve değerlendirmek, mesleki bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak, meslektaşlarımızın gürültü kirliliği konularında donanımlarını arttırmak, cihaz vs. gibi teknolojiler ile ilgili meslektaşlarımızı bilgilendirmek, yapılan yasal...
  4. Komisyonlarımız ve çalışmalarına katılım

Sayın Üyemiz, Şube çalışmalarımızın komisyon çalışmaları ile şekilleneceği, faaliyetlerimizi tüm üyelerimiz ile birlikte gerçekleştireceğimiz inancı ile yeni bir döneme başlıyoruz. Şubemiz 10.Dönem Yönetim Kurulumuzca oluşturulan 10.Dönem komisyonları aşağıdadır. Bu komisyonlarda görev almak isteyen üyelerimiz açıklama altında bulunan mail adreslerine iletişim bilgilerini yazıp mail yolu ile...