Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaza geliyorum diyor..

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Kaynak:Özlem Özkılıç

Ekli Dosyalar:

Kaza geliyorum diyor.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaza Formu

Merhaba; Hazırladığım bir kaza formu örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Sadiye YÜCE
  2. Çevresel kaza raporu

Merhaba arkadaşlar,çevresel kaza raporu örneği gerekli bana,bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var,şimdiden teşekkür ederim.
  3. Akıl almaz kaza!

[COLOR=#2e2e2e]EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde göçük altında kalan inşaat işçisi 41 yaşındaki Cengiz Demirel, kendisini kurtarmak için gelen kepçenin kazayla başını koparması sonucu feci biçimde can verdi. [COLOR=#2e2e2e]Olay, bugün saat 09.45'de Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karanlıkdere Mevkii’nde inşaat çalışmaları süren TOKİ Konutlarında meydana geldi. Taşeron firmada çalışan 3 çocuk babası...
  4. Aynı yerde kaçıncı kaza

Yer İçmeler, kaza noktası Şahsuvaroğlu bahçe duvarı yan yol girişi, böyle bir mantıksızlık olamaz ama bizde mevcut, D 100 kara yolu yan yol yeni açıldı ve yan yol girişindeki bariyerler ve yanlış uygulamadan dolayı kaçıncı yaralanmalı, maddi hasarlı kaza oldu. D 100 kara yolu hem yüksek hem de bariyerler tam da yolu ortasında ölüm giyotini gibi duruyor. Daha kaç kaza olursa bu yanlış...
  5. Büyük endüstriyel kaza

Arkadaşlar Büyük Endüstriyel Kaza olduğunda işletmemiz kimlere haber vermek zorunda?