Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kendi şirketimiz içn bir dergi hazırlamak istiyoruz. yardım lütfen

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında F.Kansu tarafından paylaşıldı.

?

sizce bu dergi reklam için , olumlu karşılanırmı ,

1. evet

42,9%
  2. hayır

14,3%
  3. olabilir

42,9%
  1. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar kendi şirketimiz için dergi hazırlamak istiyorum aylık olarak .
    Şirketimizin reklamı için bir dergi olacak.

tavsiye istiyorum sizlerden .
    nasıl olmalı nasıl olabilir ...

yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

2. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Bir şirketin bir dergi dolusu anlatacak ciddi şeyleri varsa olabilir, ancak ciddi kurumsal ve çok fazla insana hitap eden firmalar bu yolu seçerler hatta bu iş için ciddi bütçeler ayırıp ajanslara bu işi yaptırırlar. Özel spesifik bir okur çevreni olacağını düşünüyorsanız neden olmasın.

F.Kansu bunu beğendi.
  3. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

selçuk bey şirketimizin bulundugu ilde daha fazla tanıtılması tanınması için bunu düşünüyoruz. maddi anlamda bi sıkıntı çekmeyiz diye düşünüyorum.
    kendim photoshopta hazırlamayı düşünüyorum zaten.
    ildeki restaurantlar . çalıştımız firma sahiplerinin opfilerine , sitelere , otellere bırakacaz .
    işin gercegi satış yapmayı planlamıyorz zaten ,
    reklam alarak maliyeti düşürmeyi planlıyoruz.

4. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Tuhaf oldu şimdi bir şirketin kendini tanıtmak amacıyla bastığı dergiye başka bir şirketin reklamını alarak baskı, dağıtım maliyetini düşürmesi. Biraz garip olmadı mı sizce.

5. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

F.Kansu bunu beğendi.
  6. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

reklam alacagımız yerler ildeki bazı restaurantlar , oteller , kafeler , çalıştımız firmaların bazılarının reklamları , . aynı sektörde çalışan diğer şirketlerin reklamarını yapmıcaz tabikide.

7. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

teşekkür ederim hemen bakıyorum

8. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Hangi sektörde çalışıyorsanız, o sektöre genel bakış içeren bir yazı ile başlayabilirsiniz.

Basında firmanız hakkında çıkan haberleri ekleyebilirsiniz.

İşçilerinizden biriyle röportaj yapabilirsiniz mesela.

Temel Atik ve F.Kansu bunu beğendi.
  9. F.Kansu

F.Kansu CMNet Üyesi

teşekkürler .

evet işçilerle ilgi sohbet röportaj güzel fikir

10. Ümit Aydın

Ümit Aydın CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba. bende kendi problemime en yakın bu konuyu gördüğüm için buradan sorayım dedim. lisanslı TAT tesisinde çalışmaktayım ve bulunduğum yerde birçok fabrika var. bu fabrikaların çoğu atıklarını hurdacılara veriyor. biz fabrika sahiplerine yönetmeliği anlatan aynı zamanda da bizim reklamımızı yapan bir broşür kitapçık vs. hazırlatıp ticaret ve sanayi odasında eğitim vermeyi düşünüyoruz. bununla ilgili nasıl bir broşür hazırlatabiliriz? elinde bununla ilgili örnekleri olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Kendi şirketimiz içn bir dergi hazırlamak istiyoruz. yardım lütfen konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ödevim için yardım lütfen.

İyi günler... Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...
  2. Elektronik dergi katılımı - lütfen herkes oy kullansın

Arkadaşlar ; http://www.cevremuhendisleri.net/f4/elektronik-dergi-4971/index2.html#post12438 linkinden ulaşabileceğiniz konuda görüldüğü üzere bir E-Dergi oluşturma fikrimiz var. Bu tür bir olaya katılım ile ilgili bir fikir edinmemiz bize daha iyi yol gösterecektir. Lütfen Anketi tek bir kere oy verecek şekilde oylayın ve mesaj olarak cevabınızı ekleyin bu konunun altına.
  3. Bitirme ödevi yardım lütfen

bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
  4. Online uygulamalar yardım masasını tekrar aramızda görmek istiyoruz !

Merhaba arkadaşlar ; Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Online Uygulamalarında yaşadığımız sorunlar ortada! Önceki dönemlerde yardımlarını bizden esirgemeyen @Sedat Azizoğlu, @can güney Uyar @Alper Bilgin ve @ciciadmin yani Yardım Masasının tekrar bize destek verebilmesi için TBMM Online dilekçe yazarak Online Uygulamalar Yardım Masasının tekrar bizlere destek vermesini rica ettim. Sizlerde...
  5. Değerli arkadaşlar yardim lütfen

hepınıze oncelıkle sağlıklı gunler dilerim.. sorum şu danışmanlık sektorunu bır kenara bırakarak bir ilçenın kısa bir zaman sonra birtecek olan arıtma (biyolojık) tesisinin sorumlu muhendıslığı işine girdim meslğim adına mutluum ancak onumuzde kı hafta kuru kabulü yapılacak olan tesisimde benı neler ekliyo ? neler yapmalıyım ? lütfen fbana işletim hakkında önerilerde bulunur musnuz ? çok...