Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kimler kpss'ye hazırlanıyor?

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında buse yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. buse yıldırım

buse yıldırım CMNet Üyesi

2015 kadroları vastttı 2016 kadroları sizce nasıl olur ? iş tede çalışmıyorum varımı yoğumu bu sınva verdim

serdaralkan bunu beğendi.
  2. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

İçimde bir his var artabilir diyor :)

3. buse yıldırım

buse yıldırım CMNet Üyesi

4. selaya

selaya CMNet Üyesi

KPSS de ; 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor mu??

5. Ferhat Bağaç

Ferhat Bağaç CMNet Üyesi

Götürüyor.. Atama artar mı çok zor soru.. İnşallah artar

selaya bunu beğendi.
  6. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

Sadece genel kültür genel yetenek sınavına giriyoruz değil mi? :hhhhhh:

7. Ferhat Bağaç

Ferhat Bağaç CMNet Üyesi

8. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

Başvuru yapanlar var mı? Ben internetten başvuru yaptım ama üniversite okuyor gözüküyorum. Osym çağrı merkezı de vasat durumda. Dilekçe mi yollamalıyım ?

krrsz bunu beğendi.
  9. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

Diplomanizi alip osym burosuna gitmeniz gerekiyor.Yeniden kayit olacaksiniz yoksa sorun yaratiyolar

10. Ferhat Bağaç

Ferhat Bağaç CMNet Üyesi

3. Sınıf öğrencilerin bile sınava girmeye hakkı var başvuruda sıkıntı olacağını sanmıyorum ama düzeltmek istiyorsanız diploma ile beraber en yakın ösym bürosuna gitmeniz yeterli olur

11. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

ÖSYM merkezıne gittim ama kuyruk almış başını gitmişti. Dediğim gibi çağrı merkezlerı de yanıtlamıyor telefonları.
    Sınavdan sonra eğitim bilgileri güncelleniyor mu peki?

12. Ferhat Bağaç

Ferhat Bağaç CMNet Üyesi

Bunu bilmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elif Akbey bunu beğendi.
  13. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

Eger siz okulu bitirdikten spnra ilk defa sinava giriyosaniz o diplomayi goturup tanimlamaniz lazim yoksa sinava girmeme bile ihtimaliniz olabilir sistem sizi kabul etmeyebilir oyle durumda arkadaslarim var sinava basvuru yapamiyolar yeni mezun olduklari icin diplomalarini tanitlamalari gerektigini soyluyolar

Suanki durumda basvuru yaparsaniz bile gecersiz sayiliyor sistem basvurunuzu kabul etmez

14. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

@yusuf Teşekkür ederim.:)

O zaman yarın erkenden Ösym merkezine gidcem :snzdglsn:

15. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

Bencede gitmelisiniz ama kpss de cevre muhendisi alimi fazla yapmiyolar :):)

16. selaya

selaya CMNet Üyesi

Sınava da az kaldı, zaten benim pek umudum yok, bu işler torpilsiz zor gibi geliyor bana, çevre mühendisliğinden de çok sevmeme rağmen umudu kestim gibi başka alanda işe girdim ne yazık ki....

Faruk Dağgezen ve Elif Akbey bunu beğendi.
  17. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

@yusuf biliyorum:kyfmyrn: hiç girmedim demiyelim :D

18. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

Ben sahsen ygs sinavina girdim yarin aciklaniyor eger iyi puan alirsam cevre muhendisiligi diplomami yakacagim :):):):):)

Oyle sorular soruyo ki sorulari gordukce hayret etceniz ben acaba dogru sinava girdim mi diye :):):)

19. Elif Akbey

Elif Akbey CMNet Üyesi

@yusuf haha bende ygs ye girdim.:harika: Ne yarın mı açıklanıyor?o_O Ben de sevmiyorum bu mesleği çaktırmayın :cool:

20. yusuf

yusuf CMNet Üyesi

Yarin aciklaniyor fizik tedavi beslenme zihinsel engelliler ve cocuk gelisimi gelirse yarin diplomami yakiyorum :):)):):

Elif Akbey bunu beğendi.