• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

KPSS Kimler kpss'ye hazırlanıyor?

@Gülin Ç. , sıra varsa 1 2 saat sürebiliyor fakat yoksa şifre alımı ve başvuru kaydı 5 dk bir iş ayrıca ÖSYM sisteminde daha önceki girdiğiniz sınavlardaki güncel bilgileriniz ve şifreniz varsa internet üzerinden de kayıt ve ödeme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

@s_zen
çok önceden girmiştim orda 50 ay ibaresi var ya o yüzden başvuru merkezine gitmem gerekiyor , fotoğraf için.Formu orda mı dolduracağım ?

@morgul

Aysegül canım saol, çevre mühendisliği işi değil canım, bir proje danışmanlık firmasında kalite temsilcisi olarak işe girdim, bunu bulabildim, çevre müh. te bulamadım maalesef....

@Elif Akbey Okuyor görünme durumu bende de mevcuttu.ÖSYMi aradım sınava giriş sürecinde bi sorun yaratmayacağını söylediler.Tercih yapmadan önce değiştirebilirsiniz denildi ;)

merhaba ygs ye bu yıl girdim de okul puanında kırılma olur diyorlar. Benim bildiğim ilk yıl tercih yapıp da bir yer gelirse puan kırılıyordu. Üniversiteyi bitirdiğimiz halde okul puanımız tekrar mı kırılacak ?